utorok, 30 mája, 2023

Chceli by ste Andreja Kisku za premiéra ? prieskum šokuje

Posledné články

Chceli by ste Andreja Kisku za premiéra ? prieskum šokuje

Prieskum šokuje
Prieskum šokuje

Súčasný prezident Andrej Kiska by chcel v budúcnosti vstúpiť aj do vyššej politiky.

Husársky kúsok s prezidentovaním sa mu podaril. Podarí sa mu aj ovládnuť Premiérske kreslo ? Andrej Kiska dlhodobo uvažuje s kým by do politiky vstúpil. V kuloároch sa šuškalo o spojení Mikoš, Dzurinda a Kiska. Nakoniec sa však hovorí o spojení trojice Kiska, Spolu a Progresívne Slovensko. Týmto spojením si Kiska s veľkou pravdepodobnosťou myslí, že bude konkurovať najsilnejšej pravicovej strane SaS a ľavicovému Smeru. Množstvo politikov  konaním súčasného prezidenta  nesúhlasí. Na druhej strane je to len Kiskové demokratické rozhodnutie a týmto spôsobom je už teraz jasné, že sa pravica rozháda ešte viac ako bola.

Prečo sa tak rozhádať, keď ľudia v prieskume Kisku za premiéra nechcú?

No práve preto, pretože Kiska má množstvo fanúšikov na strane liberálov, Matovičovcov či ostatných politických strán. Na druhej strane spojenie Kiska, Progresívne Slovensko a Spolu nebude tak silná aby sa Kiska stal automaticky premiérom.

Andreja Kisku prekvapí s určitosťou správa agentúry Focus. Práve prieskum tejto agentúry poukázal, že Andrej Kiska v žiadnom prípade nepatrí medzi favoritov, ktorého by ľudia chceli za predsedu vlády. Za predsedu vlády by ho chcelo 30 percent ľudí. Za možnosť určite nie by hlasovalo až 61,6% ľudí. Na túto otázku nevedelo odpovedať 7,3 percenta. Volili by ho predovšetkým opozičné strany. Najmenej priaznivcov ma Kiska od priaznivcov LSNS a u voličov SMERU-SD. K

Kiskové Premiérske ambície sú stále otvorené. Aby bol však Kiska novým lídrom pravice na toto si ešte chvíľku počkáme.

Na druhej strane sa pravicové strany s určitosťou obávajú o odobratie hlasov, ktoré by padli pre Andreja Kisku vhod. Kisku s určitosťou budú podporovať média, ktoré budú motivovať ľudí k voľbám ešte viac. Súčasnému prezidentovi ostáva čoraz menej času aby uvažoval o premiérskych ambíciach. Aby sa stal Premérom mal by konať. Stále je však prezident, ktorý si kampaň jednoducho robiť nemôže. Netreba však zabúdať na voličov, ktorí s určitosťou pre dnešný deň povedali na Andreja Kisku jednoznačne

NIE…

zdroj: https://www.napalete.sk/kisku-by-nechcelo-za-premiera-vyse-60-percent-ludi/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

4 KOMENTÁRE

  1. To by nám len chýbalo aby Kyska bol premierom. Pomaly tu nemá kto vládnuť. doteraz skoro každý bol zlodej, podvodník alebo klamár.

  2. Ja neviem Pozrieš na Fica ,danka,bugára,trúbu,žaluďa………..každý má niečo falošné v očiach,v pohľade.A nemôžem si pomôcť ale ten Kiskov pohľad je ako z hororu,zákernosť,zlo,satan.Pozriem na Mariána ,pokoj,kľud,vyrovnanosť.No môžeš váhať kua koho voliť???

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články