pondelok, 6 decembra, 2021

Chlast, zvratky a drogy! Kto by to povedal? Aj toto bol život Michala Trubana?

Posledné články

Chlast, zvratky a drogy! Kto by to povedal? Aj toto bol život Michala Trubana?
Michal Truban ešte nie je ani v politike, len v politickom živote a už sa vidí na premiérskej stoličke. Maldý neskúsený no odvážny. Aj takto by sme mohli opísať Michala Trubana.
Trubanovi netreba odoprieť skúseností s podnikaním, ale ani to, že viedol veľký softwérovú firmu.
Truban bol čelnom a zrejme aj je komunity na webovej stránke blackhole.sk. Na tejto stránke sa sústreďujú najme takzvaní hackeri. Nejde o reálnych elektronických útočníkov, ale skôr o nadšencov pre IT odvetvie.
No tu sa práve objavujú informácie o tom, ako mal údajne predávať drogy. Túto časť väčšina slovákov nevie. Média len vykresili jeho prejav na vysokej škole, kde mal podľa údajov motivovať študentov k užívaniu drog. No samozrejme súd rozhodol a Michal Truban je v tejto veci nevinný.

 

Chlast, zvratky a drogy! Kto by to povedal? Aj toto bol život Michala Trubana?

Ale, ako to vlastne celé bolo? 
Bol rok 2006 a stránka blackhole.sk fungovala v plnom prúde. Túto stránka založil Michal Truban a v nej vystupoval pod aliasombhole“. To by bolo samozrejme všetko v poriadku, ale táto stránka, teda ja Michal Truban oraganizoval akési stretnutia fanúšikov IT a jeho webovej stránky. Po každý párty sa Truban (“bhole”) vyspovedal na svojej stránke, čo sa na párty dialo. 
Uvádzame vám pár textov z tejto stránky aj do “bhole,” a to tak, ako sú uvedené, bez diakritiky. 

 

“pootvarali sa aj nake booky a chytala sa wifina, ktora je v slovaku free. Ti, ktori maju kompov uz plne zuby si radsej dali kolovat SPEKA co by zlozil aj rusku armadu. Usmevy na nasich tvarach a nasraty casnik na druhej nasvedcovali, ze vsetko je v najlepsom poriadku.” (špek je cigareta marihuany – dorgy)

“Ako tajnu zbran som si do slovaku zavolal jedneho z najvacsich rozbijacov v bratislave, ktory hned po prichode zavelil borovicku a startovalo sa,” píše “bhole” v reporte.

Odporúčame si pozrieť toto video.

 

V komibinácia alkohlu (borovička) a iných látok sa mali presunúť do podniku niekde v Mlynskej doline.

“Ako to uz v lacnej prime byva, zacali sa tocit piva a borovicky. Dalej sa mi report pise velmi tazko, lebo jednak sa uz nic slusne coby stalo za zverejnenie nestalo a aj tak si uz moc nepametam,” oznamuje Truban.

“Public fotky najdete neskor v gallerii, kompletnych 450MB aj s videom, je pristupne len pre ucastnikov sessny. Access si treba pytat na irc. Lebo niektore veci sa public proste nemozu dat, akykolvek sme salamisti. (hryzenie usi, lozenie po lampach, oblievanie pivom, speky, PAPERE, zaludkove zloby, neschopnost chodit atd… ).”

 

Pre tých, ktorí nie sú milovníkmi drog tak “PAPERE” majú podľa drogového slovníku znamenať papierky. Teda papiere do ktorých sa báli, šúľa marihuana, ale aj tabak. Avšak má ísť podľa slovníka aj o balenie: „dávok heroinu či desatinu gramu metamfetamínov.“ Teda silné omamné drogy. Avšak môže ísť aj o dávku LSD.
Glob.sk požiadal o vysvetlenie aj priamo Michala Trubana no Truban neodpovedal.
Truban sa však potom k drográm, ako je marihuana, ale aj LSD priznal. Neskôr natočil aj video pre svojich fanúšikov.
No prv vo videu vyššie pre TV Markíza tvrdil, že nemal silné drogy, ale potom povedal že áno. Tak klamal?

 

 


Zdroj: mimoriadnespravy.sk/borovicka-zvratky-marihuana-takto-vyzerali-zury-michala-trubana/
Foto: img.projektn.sk/wp-static/2016/11/truban003-1.jpg
img.projektn.sk/wp-static/2019/11/Barometer-e1573279023330.jpg
substitucna-liecba.sk/dbpic/drogy_02
Chlast, zvratky a drogy! Kto by to povedal? Aj toto bol život Michala Trubana?

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články