pondelok, 24 januára, 2022

Chudnutie z rúk ✅ Chudnutie z ruky

Posledné články

Takže opäť ste nám písali o veciach  ako: chudnutie z rúk, chudnutie z ruky? Aj takéto pojmy dostávame a su milé. Tak poďme sa teda pozrieť na to ako sa dá schudnúť s týchto patrií. Jednoducho, rýchlo a halvne bez zbytočnej driny.

Chudnutie z rúk - Chudnutie z rúky
Chudnutie z rúk

 

Tuk na rukách nie je nič pekné najme pre ženy. (Chudnutie) V lete je to dosť velký hendikep najme ak je žena niekde pri mori v plavkách. Niektoré dámy sa za to hanbia iným je to jedno. Ale zrejme tie z vás alebo tí z vás, ktorým to jedno nie je čítate tento článok.

Ono schudnúť z týchto partii nie je nič jednoduché, ale dá sa to ako dodržíte zopár jednoduchých krokov ako to dosiahnúť:

  • cvičenie,
  • strava,
  • nejaký ten doplnok.

 

Cvičenie? – Chudnutie z rúk, chudnutie z ruky

Ja viem že možno to nie je pre vás, ale mali by ste sa hýbať aby ste páliť nejaký ten tuk. Ono sú možnosti ako necvičiť a schudnúť, ale to v treťom bode tohto článku.

Je hlavné aby ste zapájali práve ruky pri cvičení aby ste ničili tým pádom tuk v týchto partiách. Dobré je na to plávanie.

Plávanie
Plávanie – Chudnutie z rúk, chudnutie z ruky

 

Plávanie – chudnutie z rúk, chudnutie ruky

Skvelý šport na chudnutie pri ktorom rýchlo a efektívne pálite tuk. Zapájate svaly na chrbte, brušné svaly, ramenné svaly, hrudný kôš, biceps, triceps a ďalšie svaly na nohách.
Pri pri plávaní teda používate celé telo. A zapájate väčšinu svalov.

Ono chudnúť sa nedá len s jednej časti tela. Je normálne ak schudnete aj z brucha, stehien a bokov. Lebo je to prirodzená vlastnosť tela. Redukovať tuk po celom jeho obvode. Tak isto ako ste naberali tuk postupne po celom tele. Niekde viac niekde menej. Tak teraz proste tak budete chudnúť a redukovať tuk.

A práve plávanie doslova „vyženie“ tuk z vašich rúk.

 

Strava! Čo mám jesť?

Toto už v podstate dobre poznáte.
Nemali by ste jesť väčšinu jedá na ktoré ste boli zvyknutý.
Takže z jedálnička by ste mali odstrániť mastné jedlá, vyprážané, víno, džúsy, pivo, sladkosti, múčne jedlá a iné nezdravé polotovary.

Taktiež zabudnite na kávu s cukrom a mliekom to je v pase. Kávu môžete zelenú alebo klasickú bez cukru a mlieka. Nejaké ti smotany do kávy sú dovolené. Ale radšej sa im vyhnite.

Jedzte zeleninku a ovocie. to je proste bez komentára.

Zvýšte počet bielkovín v jedle

Taká menšia banalita, ale ak sa nechcete s problémom ovisnutej kože a tučných rúk potýkať opäť o rok. Tak pridajte na svoj jedálničke jedlá z vyšším obsahom bielkovín. Nebojte sa nebude z vás „mužatka“ a nenaberiete svaly tak rýchlo ako si väčšina žien myslí.

V skutočnosti rysujete svaly cvičením a plavánim a preto potrebujete im poskytnúť dostatok bielkovín. A najme aminokyselín, ktoré sú stavebné zložky bielkovín.
Proste sem tam zjedzete tvaroh alebo niečo podobné. Prosím vyvarujte sa mlieku.

 

Správny a zdravý doplnok na chudnutie

Verte mi že ak by to nebolo potrebné tak by som to tu nepísal.
Ovisnutá koža a tuk na rukách sa ťažko odbúravá. Museli by ste dostatočne dlho cvičiť a jesť ovocie a zeleninu.

Ja mám rád rýchle výsledky, avšak rýchlo znížiť tuk na rukách nie je jednoduché keďže ide o zložitejší proces pálenia tukov ako na bruchu, lýtkach, stehnách alebo v pase.
Preto je potrebný nejaký ten doplnok. Avšak nebojte sa tento doplnok mi odporúčila moja obvodná lekárka. 

 

Chudnutie z ruky
Chudnutie z ruky, chudnutie z rúk

 

Ide o doplnok s názvom Grasin o ktorom ste už mohli počuť.
Odporúčila mi ho najme preto lebo tento jediný doplnok na chudnutie ktorý sa da voľne kúpiť. Páli tuky an rukách bezprostredne. A nie je drahý ako väčšina doplnkov.
Čiže výsledky sú oveľa lepšie ako iné komerčné doplnky.

Aby ste si to zopakovali na pochopenie.

  • Tablety an chudnutie Grasin pália tuky výhradne na rukách a až potom po zvyšku tela. 
  • Obsahujú látky na podporu prekrvenia kože a jej elasticity. Čiže sa vám ovsinutá koža vráti do pôvodného stavu rýchlejšie. 

Toto sú výhody, ktoré vám nedá len tak zeleninka a cvičenie. Preto je to moje voľba číslo jedna.

Je na vás ako sa rozhodnete, ale verte mi že to zaberá. Ja som schudol zo 120 kíl na 78 kíl. A pomohol mi s tým doplnok Grasin.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články