">Chystá Andrej Danko politický odchod? | PICUS Capital
Image default

Chystá Andrej Danko politický odchod?

Chystá Andrej Danko politický odchod?
Chystá Andrej Danko politický odchod?
 
 
 
 

Priateľské stretnutie Danka a Zemana?

Súčasný predseda vlády a hlava strany SNS  na socialnej sieti zverejnil status, kde chváli prezidenta Zemana. Práve Andrej Danko už dlhodobejšie hovorí o Českom prezidentovi v pozitívnom duchu. Tento krát sa však s Milošom Zemanom aj túžobne stretli. Okrem štátnických záležitostí Danko a Zeman preberali aj osobné diskusie. Ani jedna a ani druhá strana však nechce tento priebeh diskusii medzi prezidentom a predsedom vlády komentovať. Išlo však akoby o priateľské zahraničné stretnutie.

Sedieť s Milošom Zemanom je zážitok na celý život. Je to múdry, charizmatický človek a dať sa od neho poučiť, je to, čo by som doprial každému, kto zvažuje v určitých životných situáciách ako ďalej,”

 
 

Danko sa v statuse nakoniec priznal, že spolu s českým prezidentom rozprávali na mnohé politické ale aj životné témy. V statuse však Andrej Danko prekvapujúco spomína aj fakt, že sa s prezidentom Zemanom zhodli na momente, kedy politika nemá „happyend. Podľa Danka príde niekedy k takej životnej situácii, kedy si treba dať pauzu. Myslel tým pravdepodobne pauzu od politiky. Po pauze by malo dôjsť k návratu.

Obsah stretnutia nekomentovala predovšetkým Česká strana. Išlo predovšetkým o žiadosť predsedu NRSR. Okomentoval tento priebeh hovorca prezidenta Ovčáček

“Obsah stretnutia nebudeme komentovať, schôdzka sa totiž uskutočnila na žiadosť predsedu NR SR,”

Chystá Andrej Danko politický odchod?

Na jednej strane sa Danko javí ako silná osobnosť na strane druhej je však Andrej Danko často zraniteľný. Mnohé kauzy a prešľapy súčasného predsedu vlády v praktickosti doháňajú Danka k úvahe či jeho politická kariéra bude alebo nebude mať spomínaný Happy end.

Proti Dankovi je negatívne naladená celá opozícia, ktorá sa snažila už niekoľko krát súčasného predsedu vlády odvolať. Otvárajú sa čoraz väčšie kauzy. Naposledy išlo o slová, ktoré použil proti poslankyni Nicholsonovej v diskusnej relácii, kde ju nazval „cigánočka“. Tak isto netreba zabúdať na niekoľko mesačnú medializovanú kauzu diplomovej práce.

Práve aj takéto prešľapy a masívne mediálna kritika môže Danka dostať do temnej miestnosti, kde nebude cesty späť a jeho koniec bude prakticky novým začiatkom pre Andreja Danka. Začiatok bez politiky. Bol by však potom aj návrat?

zdroj: https://hnonline.sk/svet/1886948-andrej-danko-velebil-v-prahe-zemana-ceska-strana-odmietla-stretnutie-komentovat

Súvisiace články

Mistrík odovzdal kancelárii NRSR 26 885 podpisov

Andrej

Podľa Prieskumu je Kiska najdôverihodneší politik

Andrej

Neuveríte! Matovič zakladá hnutie pre obyčajných kresťanov

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..