utorok, 7 decembra, 2021

Chystá sa nečakaná zmena? „Náboženský fanatik pravdepodobne končí a príde to najsilnejšie Sorosové eso…“

Posledné články

Chystá sa nečakaná zmena? „Náboženský fanatik pravdepodobne končí a príde to najsilnejšie Sorosové eso…“

„Vedec Mistrík, ministrom zdravotníctva SR…?

Dámy a pani ! Pred tým ako pochopíme zvratky tejto doby, ponúkam Vám očakávaný scenár z pandemie biblickych rozmerov!

Zdroj: TASR

Ako vždy “peniaze” sú spoľahlivým vodítkom pre mnohé odpovede … Nebudem riešiť celosvetové spiknutie proti ľudskej mase, ale dám Vám len pár indícií , ktoré z tohoto liberálneho bahna trčia !?!

Úloha Prof.Mistrika , jeho účasť na prezidentských voľbách v prospech Soros lady, na pandemickej komisii a náraste čísiel , na výrobe a vyhodnotení testov ESETu označeného RF za agenta ČIA , na predaji svojej zvláštnej firmy za zvláštnu čiastku do USA a na očakávanej výmene na stoličke ministra viery a zdravotníctva za neho – zakladateľa Riskovej SAS !!!

Ak stačí na pochopenie súvislosti : kto zastupuje vie záujmy a kam tečú milióny – rad som Vám pomohol z ďalšou “konspiraciiu” , kde však každá otázka má odpoved …

Náboženský fanatik pravdepodobne končí a príde to najsilnejšie Sorosové eso Mistrík? Tak ako v Čechách, jeden scenár, jedna réžia! Výmena ministra za farmaceutického guru!

Ak sa vám tento príspevok pozdáva, zdieľajte ho prosím!

Otvárajme si oči, potom pochopíme všetky nasledujúce kroky tejto bábkovlády“

Vyjadril sa bývalý poslanec Peter Marček

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články