piatok, 28 januára, 2022

Chystá sa niečo veľké? Slováci sú pripravení UDRIEŤ tam, kde to Matovič najmenej čakal!

Posledné články

Chystá sa niečo veľké? Slováci sú pripravení UDRIEŤ tam, kde to Matovič najmenej čakal!

Zdá sa, že ani prísne opatrenia ich ich nestopnú k tomu aby robili to čo začali. Tentokrát fanúšici Ultras Slovan pritvrdzujú a pozývajú na protivládny protest za „SLOBODNÉ SLOVENSKO“

Ultras tak vyzval Slovákov aby 17.11 prišli vyjadriť svoj absolútny nesúhlas s krokmi vlády Igora Matoviča.

TASR / Martin Baumann

Celá pozvánka Ultras Slovana

17.11.2020 tu máme ll. kolo protivládneho protestu za SLOBODNÉ SLOVENSKO!!!

Preto vás SLOVÁCI chceme vyzvať, aby ste opäť prišli vyjadriť svoj absolútny nesúhlas s krokmi, ktoré podniká naša vláda deň čo deň.

Vláda, ktorá nerešpektuje základné ľudské práva.

Vláda, ktorá vlastne nerešpektuje žiadny iný názor a nás obyčajný ľud označuje za bláznov, konšpirátorov, sabotérov, nevzdelancov a vlastizradcov!!!

Slováci, spojme sa a ukážme tomu bláznovi z Trnavy a jeho poskokom, že práve obyčajný ľud si ho zvolil a obyčajný ľud ho môže aj zničiť…

Preto vás SLOVÁCI chceme opäť vyzvať, aby ste sa zdvihli z pohodlného kresla, nerozprávali o tom ako je všetko zlé len doma pred TV alebo donedávna v krčme, ale aby ste pridali ruku k dielu a POVSTALI SPOLU S NAMI!!!

V tychto zlých časoch musíme držať spolu bok po boku bez rozdielu veku, pohlavia, klubovej či politickej príslušnosti!!!

 

Neberte to na ľahkú váhu Slováci, lebo ak ste doteraz neskrachovali alebo vás nevyhodili z práce, tak verte, že zajtra môžete byť práve vy na rade.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články