pondelok, 6 decembra, 2021

Chystá sa podvod na ľavicových voličov? Pravicové plány vládnutia s Pellegrinim? Známy líder strany prezradil šokujúce tajomstvo.

Posledné články

Chystá sa podvod na ľavicových voličov? Pravicové plány vládnutia s Pellegrinim? Známy líder strany prezradil šokujúce tajomstvo.

Súčasnú koalíciu spája jedna a jediná vec. Vyhrať nad Robertom Ficom a poraziť Smer-SD v nasledujúcich voľbách. Svojim spôsobom však treba poukázať na fakt, že premiér Robert Pellegrini im nejak extrémne nevadí. Je tak možné počítať s tým, žeby súčasná opozícia bojujúca za zmenu sa mohla dať do kopy s Pellegrinim a novou garnitúrou Smeru?

Tento šokujúci scenár priniesol Igor Matovič, ktorý prezradil šokujúce informácie zo zákulisia opozičných strán. Práve na opozičných rokovaniach mali zaznieť špekulácie o vládnutí s Petrom Pellegrinim.

Chystá sa podvod na ľavicových voličov? Pravicové plány vládnutia s Pellegrinim? Známy líder strany prezradil šokujúce tajomstvo.

Práve Peter Pellegrini je politickou osobnosťou, s ktorou nemajú problém ani pravicoví voliči. Naopak Fico je podľa mnohým toxickým politikom, ktorý by už v politike nemal byt.

Matovič a jeho závažné informácie hovoria o tom, že opozícia zrejme ráta s tým, že po najbližších voľbách nastane päť a vládu nezostáva nikto.

Matovič tak prezradil plán B, podľa ktorého si líder myslí, že sa opozícia spojí práve so stranou SMER-SD

„Počas vyjednávaní som počul názor dôležitého človeka: Nevadí, že to nedáme na prvýkrát. Možno prepadnú nejaké hlasy, ale verme, že Pelle splní slovo a nepodporí vládu Smeru s Kotlebom, začul Matovič na opozičných rokovaniach.

Následne opozícia očakáva opakované parlamentné voľby. V tomto prípade by si už túto situáciu s Pellegrinim predstaviť vedeli
„Potom sa rozpadne Smer, budú v júni predčasné voľby…a po nich to dáme spolu s Pellem.“ To hovorí samé za seba, opisuje situáciu z opozičných rokovaní Igor Matovič.

Či sú tieto špekulácie Igora Matoviča pravdivé je záhadou. Na druhej strane je pravda, že Pellegrini je pre voličov akoby nová tvár, ktorá je lepšou alternatívou aj pre liberálne citiacich voličov.

Na druhej strane ak by k niečomu takému prišlo. Ľudia by sa naozaj cítili podvedene. Príkladom je napríklad voličská základňa Mostu-Hyd či bývalej Prochazkovej siete. Práve toto je typický príklad, že pravicoví voliči okúsili trpkú porážku a spájanie so Smerom, ktorú pred voľbami nikto nečakal.

foto: Andrej Kiska, Michal Truban a Alojz Hlina.(Zdroj: SITA)

Reuters-Robert Pellegrini

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/matovic-sokuje-opozicia-chce-ist-do-vlady-pellegrinim/1968113

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

3 KOMENTÁRE

  1. Lepšie vládnuť s čertom ako s podrazáckou opozíciou.Opozícia je banda ,ktora ani pravdou nedýcha.Treba im dať jasne na javo vo voĺbách,že ich praktiky nepatria do politiky a už vôbec nie do slušnej spoločnosti voličov Smeru.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články