pondelok, 6 decembra, 2021

Chystajú novú ZMENU pre Slovensko? Zahraničný diplomat prezradil PLÁN, ktorý hovorí za všetko…

Posledné články

Chystajú novú ZMENU pre Slovensko? Zahraničný diplomat prezradil PLÁN, ktorý hovorí za všetko…

Zdroj: SITA (Matovič), Branislav Račko (Čaputová), Glob.sk / Peter Korček (Lipšic), Boris Németh (Biháriová)

Mimoriadna situácia, opatrenia, LOCKDOWN a po novom aj vakcína SPUTNIK V poriadne zamiešala karty. Chystá sa tak nová zmena pre Slovensko?

„Dnes mi jeden zahraničný diplomat povedal – Igor Matovič stratil včera podporu západu. Pár hodín nato Za ľudí a SaS zrazu rozohrali hru na výmenu Matoviča. Precitli. Doposiaľ všetko absurdné schvaľovali proti ľuďom. Doposiaľ im nevadilo, že premrhali za pár mesiacov 600 miliónov na všetky ich testovania, že hlasovali za každý zákon siahajúcim na ľudské práva a slobody. Od rána je plný facebook platená reklama Stačilo.už od Progresívneho Slovenska“ komentuje opozičný poslanec Taraba

„Odchádzajúci Valášek hovorí, že vo vláde sú dve kapacity – Korčok a Naď. Zároveň dostáva otázku, či by bol dobrý premiér Grendel. Nuž, prezidentský palác sa očividne aktivizoval. Táto partička, ale nie je pre Slovensko žiadna zmena k lepšiemu“ poukázal vo svojom komentári Tomáš Taraba

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. „“Dnes mi jeden zahraničný diplomat povedal – Igor Matovič stratil včera podporu západu. “ komentuje opozičný poslanec Taraba….Skoda, ze ten diplomat ani neexistuje.
    Ten Taraba, ktory zdiela najvacsie bludy, ktore kdekade najde, schizofrenik kolaborujuci s LSNS a Krestanskou uniou z Olano. Ten Taraba, ktory sa specialne aktivizuje, len ked mu z toho nieco politicky kvapne, inak sucha v rohu topanky.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články