PICUS Capital
Image default
Magazín

„Čierny Peter“ prezidentských volieb

Aj vaším maličkým zdieľaním na sociánlych sieťach pomáhate šíriť slobodné myšlienky. Zastavme spoločne mimovládne organizácie a zahraničných špiónov v našom parlamente. Pomôžte aj takýmto malým gestom a ZDIEĽAJTE

    Milovaný ľuďmi alternatívnych médií za svoju úprimnosť a nenávidený mainstrem-mom

  • To je fakt, ktorý spája jednu a jedinú osobu. Osoba, ktorá je dobrom aj zlom v jednom obraze . Jeden obraz ho vykresľuje ako hrôzostrašné monštrum, ktoré spolupracuje s mafiou ( Sadiki ) či rozpráva otvorene o Kiskovi, ktorého sám Harabin nazval daňovým podvodníkom . Na druhej strane už viac ako rok si Harabin nahráva videa na youtube, kde otvorene rozpráva čo si myslí o všetkých a o všetkom . Kritizuje ľavicových politikov ale taktiež nezaostáva v kritizovaní pravicovo orientovaných strán . Jeden s posledných razantných vyjadrení patrí na liberálneho „vodcu“ Richarda Sulíka, ktorého nazval „právnym debilom“.

 

  • Ďalšieho na paškál si predovšetkým berie súčasného prezidenta SR Andreja Kisku, ktorého otvorene kritizuje kôli jeho daňovým pochybnostiam, ktoré sú doteraz veľkým otáznikom. Podľa Harabina je Kiska „ bez najmenších pochybností  aj daňový kriminálnik“ . Na paškál si teda berie všetky „ osobnosti „ pravicových lídrov. Matovič, Lipšic, Sulík či Poliačik sú ostro kritizovaný a v tvrdeniach o politikoch neostáva ani nitka suchá. Cieľom Harabina je ukázať na fakt, že nie všetko čo poukazuje mainstream môže byť pravda .

 

 

Kritický je aj proti pravicovému právnickému „esu“ Lipšicovy 

Základným problémom mainstreamu je naopak byť kritický voči ľavici a obhajovať pravicovo orientované názory 

 

  • Sudca najvyššieho súdu rozpráva priamo, razantne a vo svojich tvrdeniach je presvedčivý.

    Významný dôvod prečo som tento článok nazval  „čierny Peter“ je predovšetkým v tom, že Harabín bude mať obrovské množstvo skrytých voličov, ktorí sa nechcú priznať na verejnosti, že z jeho názormi naozaj súhlasia . Porovnať sa to dá zo stranou LSNS, ktorá podľa agentúr ma viac ako 10 % no v skutočnosti to môže byť viac. 

 

Harabin označil SaS za stranu narkomanov a fašistov

Myslím si, že skrytý voliči dokážu rozhodnúť nielen v parlamentných voľbách ale taktiež aj v prezidentských voľbách 

 

  • Tak či tak pravica si určite svojho kandidáta nájde ak to nebude Andrej Kiska bude to určite nejaká „zaujímavá tvár“. Možno aj Mikuláš Dzurinda, ktorého by si prial skrachovaný politik Radoslav Procházka . Je však otázne či súčasný prezident bude kandidovať, pretože momentálne na túto otázku ešte odpoveď nenašiel. Myslím si, že pravicové strany rozhodnú a dotiahnu Kisku do volieb . Vychvaľujú ho predovšetkým pravicové „esá“ v podaní Nicholsonovej, Galka či Sulíka. Tvrdenie Harabina:  „Andrej Kiska, pokiaľ nastúpi právny štát, skončí v Leopoldove“  hovorí za všetko a ak sa títo dvaja stretnú face to face tak sudca najvyššieho súdu určite nič nedaruje terajšiemu prezidentovi Slovenskej republiky.

 

Poslankyňa chváli súčasného prezidenta

 

Aj mladučký „revolucionár“ uznáva a berie súčasného prezidenta za svoj vzor

Treba si už len počkať a veriť v zdravé a kritické uvažovanie obyvateľstva, ktoré môže rozhodnúť o lepšom osude Slovenskej republiky a nie o lepšom osude Mimovládnych organizácii 

Aj vaším maličkým zdieľaním na sociánlych sieťach pomáhate šíriť slobodné myšlienky. Zastavme spoločne mimovládne organizácie a zahraničných špiónov v našom parlamente. Pomôžte aj takýmto malým gestom a ZDIEĽAJTE

Súvisiace články

Dosť antibiotikám GMO potravinám a pesticídom

Damián

Ako vyzerala Sýria pred vojnou

Damián

Ako pridať článok a spraviť si blog s politickým zameraním?

Damián

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..

AdBLOCKER!!

Musíme vás požiadať aby ste vypli svoj blokátor reklám (adblocker). 
Reklamy zabezpečujú chod tejto stránky. Vy by ste predsa tiež nechceli pracovať zadarmo. 

Close
x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →