sobota, 22 januára, 2022

Cigániková predstavila revolučný plán: „Aby pre neočkovaných na Covid neplatilo zdravotné poistenie…“

Posledné články

Revolučný plán Cigánikovej: „Aby pre neočkovaných na Covid neplatilo zdravotné poistenie…

Zdroj: TASR

Opozičny poslanec a líder strany ŽIVOT Tomáš Taraba poukázal na aktuálne detaily „demokratickej“ vlády.

„Po návrhu ministerky za SaS Kolíkovej zatvárať za názor l’udí, prišla Cigánikova z SaS s nápadom, aby pre neočkovaných na Covid neplatilo zdravotné poistenie. Už toho začína byť dosť‘ aj na rozpustenie SaS nie?“ Pýta sa Taraba

Zdroj: Tomáš Taraba/Facebook

Sú takéto kroky naozaj demokratické? Alebo sa rútime priamo do ďalšej totality?

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

4 KOMENTÁRE

  1. Nech už táto hus zmizne zo scény. Do kedy ju budeme ešte počúvať, je v každej možnej diskusnej relácii, prebíja útokmi diskutérov. Toto vševedko vaše bolo, všade blúznilo.

  2. A toto teliatko bude stále niečo omieľať, veď ono ničomu nerozumie, len chce všetkých prekrikovať, toto si necháte, to sa akým spôsobom zatúlalo / ako aj ešte veľa jej podobných / a sedí medzi vami normálnymi v parlamente a je platená nie malými peniazmi ? To sme kam až došli, fuj a hanba, že tam strpíte !?!?

  3. totalita je falošné slovo, ale ukazuje sa, že koalícia hlupákov aktívne dotvára realitu, aby sa falošné slovo zhmotnilo. takže tam niekde na západe sedí prešpekulovaná banda, ktorá to falošné slovo vymyslela ako prezentáciu svojho plánu do budúcnosti. predajní kolaboranti teraz plán uvádzajú do života.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články