Svet

Civilizovanosť! Postihnutého muža nechajú vyhladovať a dehydratovať! Kým neumrie!

Francúzka civilizovanosť! Postihnutého muža nechajú vyhladovať a dehydratovať kým neumrie! Je to nič iné než len legálna vražda. Hrozné na tom je...

Napísal Daniel · >
Postihnutého muža nechajú vyhladovať

Francúzka civilizovanosť! Postihnutého muža nechajú vyhladovať a dehydratovať kým neumrie! Je to nič iné než len legálna vražda. Hrozné na tom je to, že rodina sa snaží aby tento muž mohol naďalej žiť. No úrady zrejme vedia lepšie, kto môže byť na žive a kto nie. Európska byrokracia ukázala svoju pravú tvár!

 

Postihnutého muža nechajú vyhladovať a dehydratovať!

Vincent Lambert bol na základe rozhodnutia lekárov a súdu odsúdený na smrť. Lekár informoval rodinu, že včera ráno prestala nemocnica podávať pacientovi vodu a výživu.
Vincent Lamber je od roku 2008 ochrnutý a údajne žije v stave minimálneho vedomia. Šokujúce na tom je to, že Lambert nepotrebuje k svojmu prežitiu prístroje, ktoré by ho udržiavali pri živote.
Ďalšou zarážajúcou skutočnosťou je to, že sa jedná už o druhý pokus ako Lamberta usmrtiť, a to vyhladovaním a dehydratovaním. V tomto roku 20. mája parížsky odvolací súd prerušil pokus o usmrtenie.

Vincent Lambert

Vincent LambertNo najvyššia francúzska súdna inštitúcia tento návrh zamietla.
Jeho matka sa v Ženeve na fóre OSN snažila zachrániť svojmu synovi život. OSN rozhodla o pozastavení usmrtenia do času kým nepreskúma všetky okolnosti. Avšak matka sa taktiež na OSN obrátila s prosbou o intervenciu.
Viviane Lambertová v OSN:

 
 

„Prichádzam k vám so srdcom matky na dlani,“
„Vincent nehovorí, to však neznamená, že sa s ním nedá dorozumieť. Nie je rastlinou. Reaguje, nadväzuje vzťahy a plakal, keď sme ho informovali o rozhodnutí lekárov,“

 

Ako sa k tomu vyjadril prezident Macron:

„nie je na mne, aby som pozastavil rozhodnutie o ukončení liečby. „

 

Postihnutého muža nechajú vyhladovať a umrieť!
Ako môže súd alebo iná bytosť rozhodovať o tom kto môže a kto nemôže žiť? Rodina sa silou mocou snaží o to aby ich syn žil, ale súd ma zrejme všetkom pravdu. Ak pacient nedokáže dýchať a musia za neho pracovať stroje a taktiež je rodina za usmrtenie je to veľká tragédia. Ale dá sa chápať rodinu, ak sa tak rozhodne po rokoch trápenia.
No Lambert nepotrebuje stroje. Stačí mu voda a výživa. Rodina taktiež za jeho život bojuje, zrejme viac ako iné rodiny v podobných prípadoch. A keď je teda jeho matka rozhodnutá o konci a chce interupciu tak nie. OSN vie lepšie čo je dobré pre jej syna.
Toto je oficiálna vražda byrokratickej demokracie! 

 


Zdroj:
valeursactuelles.com/societe/vincent-lambert-la-reponse-de-macron-aux-parents-107182
Postihnutého muža nechajú vyhladovať a dehydratovať kým umrie! Zachrániť?

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *