pondelok, 24 januára, 2022

Člen skupiny Elán Balaž dvihol tlak všetkým liberálom! Toto si myslí o najnovšom klipe Elánu!

Posledné články

Člen skupiny Elán Balaž dvihol tlak všetkým liberálom! Toto si myslí o najnovšom klipe Elánu!

Zdá sa, že trend liberálneho Slovenska postupne naberá na otáčkach a sloboda názorov postupne vymiera. Príkladom je aj najnovší klip legendárnej skupiny Elán, ktorú jednoducho predstavovať netreba. Vašo Patejdl, Ján Balaž a Jožo Ráž sú ostrieľaný chlapi, ktorí si prešli všetkým možným.

Na druhej strane treba si všimnúť, že tak, ako je kapela legendárna a najúspešnejšieho média sú akoby proti samotnej kapele. Ide predovšetkým o frontmana kapely Ráža, ktorý si servítku pred ústa nikdy nedal a pravdepodobne ani nikdy nedá. Mainstream si ich dlhodobo nevšímal.

 

Člen skupiny Elán Balaž dvihol tlak všetkým liberálom! Toto si myslí o najnovšom klipe Elánu!

Tentokrat však prišiel šok, ktorý nikto nečakal. Elán prišiel s klipom, kde si zahral predovšetkým frontman kapely Jožo Ráž. Ten v klipe udrel päsťou novinára či mieril pištoľou na bulvárnych novinárov. Elán však v zavere klipu podotkol, že išlo len o obyčajný klip a prácu skutočných novinárov si vážia.

Liberáli do útoku
Hneď po klipe prišla obrovská masa kritiky, ktorá mainstream zobudila až na toľko, že o Eláne začali hovoriť aj samotní internetoví blogeri. Obrovská nenávisť, humus či škandál. Kritika, ktorá sa tiahne až do teraz.

O klipe sa vyjadril aj člen skupiny Jan Balaž

Čo na to hovorí samotný Ján Baláž?
„Neriešim, čo si kto myslí! Nebolo to drsné, žijeme v takomto čase. Pozrite sa, čo sa deje okolo nás. To je zrkadlo spoločnosti. My v tom klipe nikoho nezastrelíme. My tam hovoríme o bulvárnych novinároch a nie o investigatívnych. Viete, musíte to rozlíšiť. Nemôžete strčiť všetko do jedného vreca, reagoval s tým, že vykonať takýto hnus na bulvárnom novinárovi je vlastne úplne v poriadku.

Zdroj: https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/nechutnom-klipe-prehovoril-clen-elanu-jano-balaz-tak-tieto-slova-vas-vytocia-vyvrtky

foto: http://www.janobalaz.sk/jano/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články