štvrtok, 27 januára, 2022

„Čo ešte čakáme, že nám bude ešte lepšie. Igor  nám berie všetky práva  slobodne žiť.“

Posledné články

Nespokojnosť voči vláde Igora Matoviča narastá. Mnoho občanov sa stretáva na mnohých protestoch po celom Slovensku. Napríklad bývalý protest v Bratislave, ktorý organizoval Peter Marček, ale aj protest proti noseniu rúšok a očkovaniu, ktorý sa konal v Košiciach 1.9.

Občania sa búria proti nezmysleným nariadeniam, ktoré obmedzujú bežný život. Okolité štáty sú na tom s infikovanými horšie, ale prísne pravidlá ich vlády neuplatnili. Ako pomôže rúško v preplnenom autobuse, kde sa na seba tlačia cestujúci? Práve takéto otázky dostávame od našich čitateľov.

 

Slovensko si Nedáme

Aktívni členovia s Občianskej iniciatívy Slovensko Si Nedáme-za našu vlasť sa biť budeme: „Slováci Slovenky my, ako skupina Slovensko si Nedáme,, pozvať na protest 26.9 o 14: 00 pred úradom vlády tak iste očakávam plne námestia von s touto vládou Slovensko Si Nedáme-za našu vlasť sa byť budeme.“

 

Slovensko si nedáme
Slovensko si nedáme (Zdroj: Slovensko si nedáme FB)

 

„Už teraz je neskoro už sme mali byť dávno v uliciach a spraviť prevrat. Čo ešte čakáme, že nám bude ešte lepšie.  Igor  nám berie všetky práva  slobodne žiť. Už sa konečne spojme ako jeden národ Slovenský. Športovci, odborári, pracujúci ľud všetkých vás vyzývam spojte sa. Ľudia jeden za všetkých, všetci  za jedného. Burcujte sa Slováci. Po susedoch na uliciach všade všetci burcujte sa a 26.9 o 14: 00 sa vidíme pred úradom vlády.“

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články