utorok, 30 mája, 2023

Čo europoslanec Milan Uhrík sľúbil to aj splnil. Príbeh, ktorý vás dovedie k slzám.

Posledné články

Čo europoslanec Milan Uhrík sľúbil to aj splnil. Príbeh, ktorý vás dovedie k slzám.

Voľby do europarlamentu ukázali, že liberálny trend je čoraz silnejší. Voľby vyhrali jednoznačným spôsobom Progresivci.Aj týmto víťazstvom svojim spôsobom rozpútali naozajstný boj o voličov do nadchádzajúcich parlamentných volieb 2020. Do europarlamentu postúpil aj Milan Uhrik či ex sudca Radacovsky, ktorí kandidovali za mainstremom neoblubenu stranu LSNS. Progresivci či Sulikovci na cele s Nicholsonovou, ale tak isto aj stálica za SMER-SD Monika Benova jasne obhajujú PRO-európske hodnoty.

Naopak Uhrik a Radacovsky chcú vytvoriť akúsi protiváhu PRO-európskym politikom, ktorí by najradšej obhajovali všetko, čo vychádza z dielne Európskej únie. Uhrik a Radacovsky sa od začiatku stali nezávislý a do žiadnej frakcie nevstupovali. Naopak ostali kriticky k súčasnému trendu Európskosti, ktorý rezonuje v Bruseli. Uhrik či Radacovsky by si však určite lepšie rozumeli medzi Le Pen, či Salvinim ako Macronom, či Merkelovou. Uhrik, ako aj ostatní kandidáti za europoslancov za LSNS sľúbili, že po zvolený budú dávať každý mesiac polovicu svojho platu ľuďom, ktorí sú v núdzi.

https://www.youtube.com/watch?v=U5izUfZmeDk

Čo europoslanec Milan Uhrík sľúbil to aj splnil. Príbeh, ktorý vás dovedie k slzám.

Splnilo sa to?

Milan Uhrik to, čo sľúbil to aj splnil. Výsledkom je tak šťastná rodina, ktorej europoslanec daroval 3000 eur na operáciu malému Martinovi. Smutne je to, že mali Martin ma vrodenú vadu ručičiek a Poisťovňa mu operáciu preplatiť nechce. Aj to je paradox dnešného zdravotníctva, ktorý absolútne nepozerá na takéto problémy.

Uhrik otvorene o sľube na socialnej sieti Facebook

„POLOVICU EUROPOSLANECKÉHO PLATU NA RUČIČKY PRE MARTINKA
Pred voľbami sme všetci kandidáti na europoslancov za ĽS Naše Slovensko sľúbili, že po zvolení budeme dávať každý mesiac polovicu nášho europoslaneckého platu ľuďom v núdzi. Ja tento svoj sľub dodržím. Ako prvému som sa rozhodol pomôcť malému Martinkovi a prispieť mu sumou 3000 EUR na operáciu, ktorou mu napravia vrodenú vadu ručičiek. Poisťovňa mu to totiž nechce preplatiť. Operácia ho čaká už o pár dní a všetci budeme tomuto malému bojovníkovi držať palce 😉 Nebudem medializovať každú poskytnutú pomoc, ale snáď týmto príkladom trochu inšpirujem aj ostatných. Ak chcete, pomôžte Martinkovi aj vy, ZDIEĽANÍM alebo aspoň drobným PRÍSPEVKOM. Každá pomoc sa počíta. Ďakujem.“ vyjadril sa poslanec na socialnej sieti Facebook.

Zdroj: https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články