Slovensko

Čo môžeme očakávať od Čaputovej?

Čo môžeme očakávať od Čaputovej? Od včerajšku ma Slovensko prvýkrát v histórii na poste hlavy štátu ženu. Ako jedná z mala krajín...

Written by Daniel
· 2 min read >
Čo môžeme očakávať od Čaputovej

Čo môžeme očakávať od Čaputovej? Od včerajšku ma Slovensko prvýkrát v histórii na poste hlavy štátu ženu. Ako jedná z mala krajín sa tým máme vo svete pýšiť. Toto zaznelo z rôznych úst našich politikov, občianskych aktivistov, členov mimovládnych organizácií. No taktiež aj zo zahraničia.

Čo môžeme očakávať od Čaputovej
Čo môžeme očakávať od Čaputovej

No išlo práve o jej úspech a skúsenosti stať sa hlavou štátu?
Pričom vieme, že pred pár mesiacmi ju nikto nepoznal a mala nulové politické skúsenosti. Alebo to bol len dobre premyslený marketing? Avšak nikto nemôže zvrátiť inauguráciu prezidentky Čaputovej. So včerajšou inauguráciou získala aj najvyššiu imunitu. A tým beztrestnosť!

 

Čo môžeme očakávať od Čaputovej?

Na Čaputovú sa zo všetkých strán ženie kritika za jej neskúsenosť. Za to že jej brat dĺži štátu milióny, za to že podnikala pri koncipientskej praxi teda sa následne musela vzdať právnickej praxe a zrušiť svoju účasť v právnickej komore. A mnoho ďalšieho.

Z mnohých webových stránok, mainstreamu a iných dezinformačných kanáloch znejú vety o tom, že novej prezidentke máme dať šancu. To samozrejme nijako nevyvraciame. Stala sa prezidentkou Slovenska podľa jej slov prezidentkou náš všetkých. Ako každý aj ona má pravo na chyba a dostala aj šancu ukázať či vie byť lepšou prezidentkou ako Andrej Kiska.

No treba podotknúť, že získala najslabší mandát zo všetkých doterajších prezidentov. Teda získala najmenší počet hlasov.
Jej kampaň bola z marketingového hľadiska spravená takmer dokonale. Ukážka skvelého marketingu.

No čo je pravda z vyššie uvedeného videa?
Zuzana Čaputová už nie je právničkou. Cenu, ktorú dostala bola od mimovládnej organizácie z USA za dve brožúrky ako to nazval Ľuboš Blaha. A ak sa jej chcete zastávať, že zachránila Pezinok od skládky. Tak nech jej za to Pezinčania poďakujú. No čo občania Senca? Keďže práve do Senca bola táto skládka prevezená.

Teda je v skutočnosti Zuzana Čaputová prezidentka nás všetkých. Aj občanov Senca?

 

Dopadne Čapútova ako Kiska?

Z úradovania Andreja Kisku sa toho stalo dosť veľa.
Je to prvý prezident, ktorý ohováral v zahraničí vlastnú krajinu. Nedokázal v zahraničí nijako pomôcť vlastnej krajine. Nakoľko sa v Mexiku spoločensky unavil a údajne ovracal lietadlo. Samozrejme jeho kumpánov z Mexika zavreli do basy. Stane sa to aj Kiskovi?

Dobre vieme, že Kiska a jeho firma KTAG má daňové podvody. Z právneho hľadiska sú presne také isté ako párna Bašternáka. No a Bašternák dnes sedí vo väzení. Možno preto dnes Andrej Kiska založil stranu, ktorá mu môže zaistiť beztrestnosť.
Nedá sa nespomenúť aj jeho výroku, že náš štát je mafiánsky. Na to, že sa údajne podieľal z Popradskou mafiou na okrádaní pozemkov pod Tatrami. Ale aj tisíce exekúcií nás občanov, ktoré vykonštruovali jeho nebankovky.

No dnes sa mu koná protest pred palácom, ktorý organizuje nezaradený poslanec Peter Marček.
Andrej Kiska mal viac protestov pred palácom ako všetky vlády v čias SR.

Dúfajme, že Čaputová nedopustí to čo robil Kiska. 

 

Vyjadrenia politikov k jej inaugurácií

Róbert Fico zablahoželal Zuzane Čaputovej no na inaugurácií sa nezúčastnil. A to z dôvodu plánovej súkromnej akcie. Malo isť o svadbu.
Fico taktiež pripomenul, že pekné skončili. Treba činy.

 

Andrej Danko uverejnil na sociálnej sieti toto video: (Čo môžeme očakávať od Čaputovej?)

Bála Bugár:

OĽANO: (Matovič na svojej sociálnej sieti či pre média neposkytol nič).

Boris Kolár: 

 Musí byť prezidentkou pre všetkých Slovákov, nielen pre Progresívne Slovensko

Čo môžeme očakávať od Čaputovej?

Prvýkrát v histórií máme liberálneho prezidenta. Ktorý sa kladne vyjadruje k LGBT komunite. Čo nie je rozhodne kladne pre konzervatívne Slovensko. Ale pozitívne pre liberálnu Bratislavu.

Len čas ukáže či Zuzana Čaputová vie byť dobrou prezidentkou a hlavne prezidentkou všetkých občanov.

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *