">Čo sa stane ak transgendera oslovíš „pane“? | PICUS Capital
Image default

Čo sa stane ak transgendera oslovíš „pane“?

Čo sa stane ak transgendera oslovíš „pane“?
Čo sa stane ak transgendera oslovíš „pane“?
 
 
 
 
Solidarita?

V súčasnom solidárnom a morálnom svete už nie je pravidlom, že ak sa narodíš mužom tak aj ako mužom zomrieš. Poprípade ak si ženou budeš ženou už navždy. Dnešný solidárny a morálny svet nás presviedča, že môžeme byť už naozaj všetko čo chceme.

Ludia sa prezliekajú za psov, mačky, koňov. Homosexualita už nie je v žiadnom prípade tabú. Na svetlo sveta sa dokonca začínajú prejavovať názory, že pedofília by nemala byť trestaná, pretože ide o normálnu sexualnu orientáciu. Ludia čoraz viac poznajú iné ideologie a na svetlo sveta sa začína prebúdzať aj ideologia Gender alebo poprípade transgender. Ide akoby o ženu v mužskom tele. V tomto prípade sa muž prezlieka, maľuje a cíti sa ako žena v mužskom tele.

 
 

Čo sa stane ak transgendera oslovíš „pane“?

Vo videu je jasne vidieť rozhorčeného muža, ktorý sa cíti viac ako trangender. Hovorí to aj za neho ženské oblečenie. Práve predavač oslovil transgendera „pane“ a začala naozaj významná slovná prestrelka. Práve transgender si želal aby ho ľudia volali „pani“ a vžiadnom prípade nie pán. Po silnej hádke sa trangender rozčúlil na toľko, že začal kopať do tovarov, ktoré obchod predával.

V niektorých krajinách by mohol mať predavač vážne problémy

Typickou krajinou, ktorá sa správa liberálne ku všetkým je Veľká Británia. Ak by sa tento prípad stal vo Veľkej Británii predavač by si mohol dokonca aj posedieť za „urážku“ na transgendera.

Je priam zaražajúce, že liberalizmus postupne pomocou reklamy a silnej medializácie vtláča ideológiu Gender ľudom do hlavy. Všetko má byť normálna vec. Ak to všetko bude ísť smerom  k takejto otvorenosti v budúcnosti môžeme z veľkou pravdepodobnosťou očakávať ľudských psov na ulici, zmaľovaných transgenderov a ľudí ktorí sa budú hlásiť k neutrálnej sexualite.

Paradoxom je, že takéto neškodné prípady sa v niektorých krajinách trestajú vezením. Práve takéto vtieravé medializovanie Gender ideológie by mali ľudia postupne začať kriticky vnímať. Čim viac však ľudia kritický vnímajú situáciu, tým ich súčasný systém považuje za určité nebezpečenstvo.

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/video-prodavac-oslovil-zmalovaneho-transgendera-pane-a-zacalo-peklo

 

podpor nás
podpor nás

Súvisiace články

Podľa Albrightovej sa Putin snaží podkopávať západnú demokraciu

Andrej

Putin sa neobáva žiadneho konfliktu

Andrej

Podľa Europoslanca Monota môže Merkelová za rozpad Európskej únie

Andrej

Zanechať komentár