piatok, 21 januára, 2022

Črtá sa meno nového PREMIERA? Čaputova dnes prijala osobnosť, ktorá môže zamiešať karty…

Posledné články

Črtá sa meno nového PREMIERA? Čaputova dnes prijala osobnosť, ktorá môže zamiešať karty…

Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Opozičný poslanec Tomáš Taraba okomentoval aktuálnu situáciu okolo možnej výmeny Igora Matoviča. Črtá sa tak staronové meno?

„Prezidentka Čaputová dnes prijala bývalého prezidenta Kisku, aby sa pobavili o tom, „čím si Slovensko za uplynulý rok prešlo.“ Aký zúfalý pokus podsunúť meno Andreja Kisku ako možného nového predsedu vlády. Len ho tak medzi riadkami dať do pozornosti, on by sa určite rád obetoval v tejto ťažkej dobe“ uvažuje Taraba

 

Zdroj: Zuzana Čaputová/Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Pokiaľ budú prenasledovaní čestní, statoční a perspektívní ľudia, ktorí to myslia so Slovenskom tak ako by riadili vlastnú rodinu ku šťastnejšiemu žitiu, dovtedy sa nič nezmení len staronoví darebáci sa prídu obhatiť……
    https://youtu.be/tSqB6qeRjyo Před Generálnou prokuratúrou – Výzva pre generálneho prokuratora před začatím protestu a hladovkou vo vojenskom stane.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články