nedeľa, 28 novembra, 2021

„Ďalši PODVOD na ľudí?“ Takto minister Heger „hľadá“ nového prezidenta finančnej správy.

Posledné články

Ďalši PODVOD na ľudí? Takto minister Heger „hľadá“ nového prezidenta finančnej správy.

Minister Heger vyhlásil výberové konanie na prezidenta finančnej správy. Investigatívec Martin Daňo však upozorňuje, že prezidenta už dávnk našli a ide len o divadlo.

Vo výberovej komisii sa dokonca objavili mená ako Zuzana Petková (Zastavme Korupciu) či pán Šípoš (Transparency International). Je tak zaujimavé, že sa vk výberovej komisii objavujú mená z mimovládnych organizácií.

Autor: Ivan Majerský, Pravda

Celé vyjadrenie novinára Daňa

Ďalší podvod na ľudí:? Akože sa „hľadá“ Prezident finančnej správy – ale myslím si, že oni ho už našli, len znova sa tu robí divadlo..

10.9.2020 Mnister Heger vyhlásil výberové konanie – už tretí deň čakám, kde sú pdmienky výberu a kde je to výberové konanie vyhlásene´… prelúskal som už aj portál kde sú zverejnené voľné miesta – nič!

AK nájdete pošlite mi, lebo tu v článku píšu, že výberové konanie vyhlásili 10.9.2020 a že podmienky na výber prezidenta budú zverejnené iba do pondelka 14.9.2020 do 12h – to je čo za drzosť?! Naviac ešte teraz, ked ludia majú predĺžený víkend… takže na takú dôležitu funkciu takáto hrubá manipulácia?!

A to, že vó výberovej komisii je Zuzana Petková zo Zastavme korupciu či Šípoš z Transparency Internationa! To ani radšej už nehovorím!!!! Totálna drzosť – čo tu čo mimovládky majú byť vo výberovej komissi – ak áno – nech zavolajú mňa a garantujem, že z toho sita prepadnú aj tí najsilnejší kandidáti!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články