utorok, 7 decembra, 2021

Dáme to! Matovič sa prihovoril Slovákom: „Áno pán psychopat, my to dáme! Ale bez teba!“

Posledné články

Dáme to! Matovič sa prihovoril Slovákom: „Áno pán psychopat, my to dáme! Ale bez teba!“

Tentokrát sa Matovič rozhodol podržať Slovákov a podporil ich v boji proti Koronavirusu ďalším heslom „DÁME TO“

Zdroj: Facebook

Známa aktivistka Jana Porubská to však vidí úplne inak a premiera vyzvala aby si prečítal jej status na socialnej sieti.

TASR/MARTIN BAUMANN

Status aktivistky Jany Porubskej

“Kuvici, chcem požiadať o týždeň ticha!!!” Prvý status “Nežime v strachu!!! “Druhý status “ Dáme to” Tretí status. Ty sa počúvaš,ty mongoloidny Covid??? Tak a teraz si prečítaj tento status!!!!

Kuvikať budem, koľko ja chcem!!! Seriem ti na tvoje rúška a strach určite nemám !!! A áno pán psychopat, my to dáme!!! Ale bez teba!!! Ty trnafský Gargamel, čo chabre milióny z Eu, ale slovenským občanom nedal, ani cent!!!! Čo podnikatelia?? Kde sú tie peniaze??? S Pavlinou na Cypre???

Ste tam banda idiotov, čo nemá poňatia, čo má robiť a od strachu z nevedomosti vyhlasiš protizákonný núdzový stav!!!! Ak je to tak, tak ja ťa vyzývam, okamžite zavri školy, zavri fabriky, zavri nákupné centrá a odstav dopravu!!! No a hlavne zavri parlamentný bufet. Si babrák …. Nulový premiér, nulový človek, nič len veľká nula čo plánuje mať plán. A mimochodom teraz bývaš v Bonaparte ???

Lebo tvoj neskolaudovaný dom , sa začal páčiť slovenským občanom Slovensko rúška dole a hlavy hore!!!!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články