utorok, 7 decembra, 2021

Daniel Lipšic, spolupracovník s krycím menom Zelenáč

Posledné články

Čím viac sú politici v záujme novinárov, tým viac informácií sa o nich dozvedám. Portál Eurorešpket uverejnil informáciu o tom, že Daniel Lipšic mal byť tajným agentom. Pred pár týždnami sme sa dozvedeli, že tajným agentom bol aj člen strany OĽaNO Lukáš Kyselica, ktorý je stále poslancom Národnej rady Slovenskej republiky.

Bude Daniel Lipšic vysvetľovať jeho minulosť, ak sa dokáže že bol agentom tajne služby? Prípade sa vyvodí možná zodpovednosť?

 

Eurorešpket

„Kyselica nie je jediným tajným, v politike. Spasiteľmi, pripravenými na pôsobenie v politike v tajnej službe  sa v súčasnosti pohybuje kvantum.  Z dostupných informácií je zjavné, že Daniel Lipšic po absolvovaní výcviku v Lengly,  stal sa tajným spolupracovníkom VOS.“ Jana Teleki Eurorespekt.sk

Daniel Lipšic zelenáč
Daniel Lipšic zelenáč (Zdroj: Jana Teleki / Eurorepsket.sk)

 

„Od roku 2003 jeho neštandardné aktivity, ktoré podľa právnych expertov viedli k rozkladu súdneho systému a justíciei monitorovala Slovenská informačná služba.“ Jana Teleki Eurorespekt.sk

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články