">Daniel Lipšič vynáša informácie zo spisu a Tódova zametá stopy?
Image default
Slovensko

Daniel Lipšič vynáša informácie zo spisu a Tódova zametá stopy?

Lipšič vynáša informácie zo spisu a Tódová zametá stopy?

Lipšič vynáša informácie zo spisu
Lipšič vynáša informácie zo spisu
 
 
 
 

Na stránke, ktorú založil bývalí člen SIS (slovenská informačná služba) je uvedená informácia o tom že by mohol právnik Daniel Lipšic a investigatívna novinárka Denníka N Motika Tódová zasahovať do vyšetrovania a v súsvislosti z vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice?
Podľa zdroja útok na vyšetrovací tím začala “novinárka” Monika Tódová. Ktorá je dosť známa svojou neobjektívnosťou a porušovaním novinárskeho kódexu.

Pričom v článku Monika Tódova prisudzuje zodpovednosť za vraždu tíchto dvoch maldých ľudí práve vyšetrovaciemu tímu. Ako môže za smrť Jána Kuciaka a Martiny Kušňírovej vyšetrovací tím? Je teda Monika Tódova skutočne objektívna. Skutočne neporušuje morlány a tak isto aj novinársky kódex.
Zdroj uvádza že Monika Tódova je spolupracovníčka “mafie” pochopiteľne sa nemyslí doslovne pojem mafia.

 
 

Lipšič vynáša informácie zo spisu a čo Tódová?

Je dosť zaujímavé že práve Tódova dala priestor vo svojom článku Danielovi Lipšicovi a Romanovi Kvasnicovi. Pričom Daniel Lipšic a Roman Kvasnicov povedali že sa k úniku informácií nevedia vyjadriť nakoľko nemajú dostatok informácií.

 

Zdroj sa opiera najme na zadržanie Norberta Bödöra, ktorého zadržal Úradu špeciálnej prokuratúry.
V skutočnosti nebol dôvod sa pýtať Lipšica a Kvasnicu o tom čo si myslia o vynášaní údajov zo spisu. Každý novinár by sa práve išiel spýtať na túto informáciu k príslušnému štátnemu úradu.
Ak teda nemal Lipšic dostatok informácií a nevedel sa vyjadriť k danej problematike tak prečo prišla Monika Tódova práve za ním? A prečo potom Monika Tódova upriamila pozornosť práve na vyšetrovací tím a tým pádom mala navodiť dojem že aj perdošlé uniky pochádzaju práve od vyšetrovacieho tímu?

 

Zdroj uvádza tieto informácie:

“Niet dôvod neveriť, že za predchádzajúce úniky nesie zodpovednosť Daniel Lipšic.

 

Aj informáciu o upozornení Norberta Bödöra na zatykač pravdepodobne vyniesol Monike Tódovej práve on.”

Daniel Lipšic je vo výkone podmienečného trestu za usmrtenie chodu na priechode. Na túto udalosť si pamätá každý. Aj ja na možné ústretové jednanie súdu.
Ak by sa teda skutočne potvrdilo že Daniel Lipšic vynášal informácie zo spisu o zadržaní Norberta Bödöra. Tak to by mohlo pre Lipšica znamenať len to že by si musel zemniť svoj terajší pobyt.

 

Monika Tódova teda zrejme opomenula že informácia vynesená zo spisu musela pochádzať z  Úradu špeciálnej prokuratúry. A my už vieme presne kto pracuje na tomto úrade…

Monika Tódová v minulosti svojou novinárskou prácou napádala Dušana Kováčika. No teraz je Monika Tódova ticho. Teraz keď sa jej ponúka možnosť spojiť Úrad špeciálnej prokuratúry s Norbertom Bödörom?
Prečo je teraz táto novinárke ticho?!

Lebo ak teda nejaký člen Úradu špeciálnej prokuratúry vnášal informácie zo spisu a ona ich mala na svedomí tak hádam si nebude “píliť konár pod nohamy.”

Je teda možné že Monika Tódova a Daniel Lipšic manipulujú z Verejnou mienkou?


Zdroj: 
datel,sk/clanok/pokracuje-daniel-lipsic-vo-vynasani-zo-spisu-monika-todova-zameta-stopy

podpor nás
podpor nás

Súvisiace články

KISKA: Je morálnou povinnosťou Slovenska pomáhať migrantom

Daniel

LSNS: vlastizradca – video

Daniel

Aká je pravá tvár Fedora Gála?

Andrej

Zanechať komentár