Slovensko

Daňo a Vasky boli prepustení. Je v tom však Háčik!

41 dni držali Martina Daňa a Rudolfa Vaského. Dvojica novinárov celému obvineniu za pokracujúci prečin výtržníctva. Agentúru SITA o tejto správe informoval...

Napísal Andrej · >

41 dni držali Martina Daňa a Rudolfa Vaského. Dvojica novinárov celému obvineniu za pokracujúci prečin výtržníctva. Agentúru SITA o tejto správe informoval Pavol Adamčiak. V prepustení je však háčik. Dvojica Novinárov nemôže zverejňovať príspevky.
„Krajský súd v Bratislave 22. januára 2020 na neverejnom zasadnutí senátu rozhodol tak, že zrušil napadnuté uznesenie Okresného súdu Bratislava I zo 16. decembra 2019 v celom rozsahu, uviedol Adamčiak.

 

Daňo a Vasky boli prepustení. Je v tom však Háčik!

„Zákaz uverejňovať prostredníctvom webu, televízie, prípadne akéhokoľvek iného komunikačného prostriedku, príspevky vo forme obrazových, zvukových a obrazovo-zvukových diel, ktoré sú výsledkom vlastnej tvorby obvinených, ako aj zdržať sa osobných prejavov adresovanej verejnosti.

„Zároveň obvineným R.V. A M.D. Uložil zákaz akoukoľvek formou vedome participovať na tvorbe obrazových, zvukových a obrazovozvukových diel vytvorenými inými subjektmi. Obvinenému M. D. Uložil zákaz vyhotovovania akýchkoľvek obrazových a obrazovozvukových záznamov vo verejne dostupných objektoch a na verejných priestranstvách, doplnil Adamčiak.

 

 
 

K téme sa vyjadril aj líder strany VLAST Štefan Harabin

HARABIN A STRANA VLASŤ ROBIA PORIADKY A NASTOĽUJÚ SPRAVODLIVOSŤ EŠTE PRED VOĽBAMI

Ani ja osobne sa nestotožňujem so všetkým, čo Vasky a Daňo robia. Niektoré ich počiny sa môžu javiť ako neštandardné. Ale stíhať ich väzobne je škandál. A to hlavne vtedy, ak iní zločinci ako Kiska, Kaliňák, Počiatek, Dzurinda, Mikloš, Malchárek alebo najnovšie aj Trnka nie sú ani len obvinení.

Daňo a Vasky boli dnes prepustení. A to hneď po tom, čo som dnes ráno Martina Daňa navštívil vo väznici. Politická a súdna kasta si uvedomila, že zneužívať väzbu na politické účely sa nedá donekonečna.

 

Harabin a strana VLASŤ robia poriadky a nastoľujú spravodlivosť už pred voľbami! Zmeníme Slovensko. Urobíme ho spravodlivým. Výsledky ukazujeme už pred voľbami. 🇸🇰

Poďte s nami. Postaráme sa o vás. Pomôžeme vám!

Vasky a Daňo v tom nesmú ostať sami!

VASKY A DAŇO V TOM NESMÚ OSTAŤ SAMI!Návšteva novinára a politického väzňa Martina Daňa vo väzení.

Geplaatst door Štefan Harabin op Woensdag 22 januari 2020


Zdroj: https://www.webnoviny.sk/youtuberi-dano-a-vasky-su-na-slobode-ale-dostali-zakaz-zverejnovat-videa/,https://www.facebook.com/harabinstefan/?epa=SEARCH_BOX

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *