">Dánsko prijalo odsúdených migrantov trest si odpykajú na opustenom ostrove | PICUS Capital
Image default
Zahraničie

Dánsko prijalo odsúdených migrantov trest si odpykajú na opustenom ostrove

Dánsko prijalo odsúdených migrantov trest si odpykajú na opustenom ostrove
Dánsko prijalo odsúdených migrantov trest si odpykajú na opustenom ostrove
 
 
 
 
Nelegálny imigranti

Migračná kríza pozná aj utečencov, ktorý sú často nelegálny. Práve tento problém je potrebné vyriešiť čo najskôr. Vyhostenie s krajin však trvá určitý čas. Práve cudzinci, ktorý boli odsúdený v Dánsku za nelegálnu migráciu rest si todpykajú na ostrove. Ide o ostrov Lindholm, ktorý je neobývaný. Práve tento neobývaný ostrov by mal nasledujúce mesiace slúžiť ako otvorené „väzenie“ pre potrestaných ilegálov. Tý budú čakať na postupne vyhostenie s krajiny.

 

Tento priebeh obhajuje aj Dánska ľudová strana, ktorá tieto rozhodnutia v maximálnej miere privítala. Dánska ľudová strana sa predovšetkým obávala teroru nelegálnych imigrantov, ktorí majú za pár mesiacov opustiť brány Dánska. Práve neobývaný ostrov Lindholm má zabezpečiť v Dánsku maximálny pokoj. V nočných hodinách sa nový obyvatelia ostrovu Lindholm budú musieť presunúť do deportačného strediska, ktoré bude prísne strážené policajným dozorom.

 
 

Dánsko prijalo odsúdených migrantov trest si odpykajú na opustenom ostrove

“Nie je žiadny dôvod, aby zahraniční zločinci zostávali v Dánsku. Kým sa ich nebudeme môcť zbaviť, presunieme ich na ostrov Lindholm. V nočných hodinách sa budú musieť zdržiavať v tamojšom novom deportačnom stredisku pod policajným dozorom. Skvelé!” napísal hovorca strany. Jensen

 

Tento systém umiestňovania nelegálnej migrácie by mal fungovať do roku 2021. Ide predovšetkým o bezpečnostné stanoviská Dánska, ktoré má minimálnu šancu ustrážiť nelegálnych imigrantov pred terorom. Jensen dodáva, že nelegálny imigranti v žiadnom prípade nebudú väznený. Ostrov im bude plnohodnotne otvorený. Netreba však zabúdať, že bude tak či tak strážený policajnými zložkami pre prípad ak by ssa niečo stalo. Na ostrove sa budú tiež zdržiavať odmietnutí žiadatelia o azyl, ktorí v krajine spáchali drogové a ďalšie zločiny a majú byť podľa súdneho rozhodnutia po odpykaní trestu vyhostení.

Neobývaný ostrov patrí medzi dominanty výskumov. Ide predovšetkým o vírusové výskumi, ktoré spôsobujú chorobu šialených kráv či prasací mor. Výskumné zariadenia Dánskych vedcov sa v súčasnosti presunie do Kodane.

zdroj: infovojna,sk/article/dansko-umiestni-odsudenych-migrantov-na-opusteny-ostrov

Súvisiace články

Bude nová vojna? Srbsko vyvtorí vlastnú armádu

Daniel

Tvrdý odkaz Putina na adresu západu

Andrej

To predsa nemyslí vážne? Mrázivé slová Albrightovej k vojne v Iraku

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..