streda, 1 decembra, 2021

Denník N útočí na kňaza Mariána Kuffu. Treba ho vytesniť z TV Lux a rádia Lumen

Posledné články

Denník N útočí na kňaza Mariána Kuffu. Treba ho vytesniť z TV Lux a rádia Lumen
Liberálny teror je na vzostupe a obmedzovanie slobodného prejavu sa stáva niečím úplne normálny. Trestné oznámenie na Róberta Fica za názor či útoky zo strany SAV a Akadémie Policajného zboru v Bratislave nie sú útokom na slobodu slova, ak sa jedná o poslanca strany Smer-SD.
No útoky na sa zamerali aj na členov cirky. Medzi jedným z nich je veľmi populárny kňaz Marián Kuffa
Práve jeho výroky rozčuľujú liberálov a členov cirkvi, ktorí sa ho snažia umlčať. 

Denník N útočí na kňaza Mariána Kuffu. Treba ho vytesniť z TV Lux a rádia Lumen

Redaktor liberálneho Denníka N Braňo Bezák uverjnil v utorok článok v ktorom obhajuje Jaroslava Danišku z Postoja. Braňo Bezák kritizuje to, že ma Marián Kuffa prístup do televízie Lux a rádia Lumen
Braňo Bezák reaguje na to, že strana KDŽP – Aliancia za Slovensko podpísala memorandu so štyrmi stranami. Problémom, ale aj strana ĽSNS, ktorá je autorom tohto memoranda. 
A keďže KDŽP – Aliancia za Slovensko má za člena brata Mariána Kuffa, tak je to zrejme pre redaktora Denníka N problém. 
Taktiež Jaroslav Daniška z denníka Postoj kritizuje Mariána Kuffu vo svojom článku „Za čiarou“. Tvrdil, že prekročil čiaru, keď sa spojili so stranou ĽSNS. 
„V oboch prípadoch išlo o potrebné vyjadrenia, ktoré treba oceniť. Preto ma mrzí, že časť liberálneho komentariátu neodolala pokušeniu topiť biskupov a Danišku v lyžičke vody tvrdením, že za Kuffu môžu oni. Neschopnosť oceniť správny krok názorových oponentov je znakom nedostatku veľkorysostipíše sa v článku denníka N.
Mariána Kuffu kritizovali liberálni biskupi no on odpovedal, že nemá záujem zakladať žiadna politickú stranu:
„Nie som lídrom žiadnej politickej strany. Nie som ani členom žiadnej politickej strany. Stále som a chcem aj v budúcnosti ostať kňazom pre všetkých ľudí. Liberálov, ale voliť nebudem. Nie sú moji nepriatelia. Nepriateľná je ich liberálna filozofia, ktorá nezriadene podporuje kultúru smrti, ktorá spôsobuje morálnu aj fyzickú genocídu nášho národa a likviduje naše rodiny,“
Bezák z Denníka N sa taktiež vyjadril ku kázni, ktorá bola visielaná na televíziu Lux a rádiu Lumen. V kázni Marián Kuffa označil redaktora Postoja (Bezák) za Liberálneho katolíka. Avšak bezák z Postoja to vidí ako „odsudok„. 
Marián Kuffa povedal doslovne toto: 
„Vyzerá, že sa bojím? Daniška nikdy so mnou nerozprával. Verejne ma pošpinil a verejne mu odpušťam. Ako našpinili na arcibiskupa, na dekana, tak našpinili aj na mňa. Poslúchnem biskupov. Kto vami pohŕda, mnou pohŕda. Liberálni kresťania ničia našu cirkev zvnútra. Hovorím to nahlas, je to tak.”

 

Čo na ti liberálni novinári: 
„Nebohý Srholec, Bezák, Moravčík a mnohí ďalší kňazi na vlastnej koži pocítili, že slovenská katolícka vrchnosť vie zakročiť, keď chce brániť svoju upätú interpretáciu doktrín. Teraz by mala ukázať, že vie svoju moc použiť aj na niečo prospešnejšie. Napríklad zabrániť pastierovi Kuffovi v tom, aby naháňal svoje ovečky do košiara fašistom,“ píše Braňo Bezák v závere článku denníka N.
“Nebojím sa, aj keď možno hlásam naposledy. Som pripravený, že mi zotnú hlavu.” 
Marián Kuffa v závere kázne zdôraznil, že do cirky preniká liberalizmus. 

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/spojenci-dennik-n-clanku-vyzyva-vytesnit-kuffu-aj-tv-lux-radia-lumen-inak-budu-komentare-postoji-nanic/1960958
Foto: slovenskydohovorzarodinu.sk
Denník N útočí na kňaza Mariána Kuffu. Treba ho vytesniť z TV Lux a rádia Lumen

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. Očakával snáď niekto niečo iné od ľavicových, ultraliberálnych, neomarxistických extrémistov, ktorých nástrojom ich ideologickej propagandy je práve Denník N..? Uvádzam príklad tých, ktorých propagujú práve ľavicovo liberálne médiá ako Denník N..: https://www.sme.sk/c/2833772/laviciar-ivan-stefunko-proletariatom-21-storocia-su-mensiny.html https://echo24.cz/a/SBWLW/facka-postkomunistickym-zemim-juncker-odhaluje-sochu-marxe-darovanou-z-ciny

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články