Image default
 
 

Dlží brat Zuzany Čaputovej štátu milióny eur?

Dlží brat Zuzany Čaputovej štátu milióny eur ?
Dlží brat Zuzany Čaputovej štátu milióny eur ?
Prvé kolo prezidentských volieb

Prezidentské voľby 2019 boli bojom medzi národnými silami a liberálmi. Nakoniec však prišlo k jasnej a jednoduchej dohode medzi liberálnymi kandidátmi. Mistrík sa vzdal v prospech Zuzany Čaputovej, ktorá mala proste viac uveritelnejší príbeh. Na druhej strane národné sily spojenie akoby nechceli a nevyžadovali. Naopak dokonca ešte Marián Kolteba vytváral akúsi štvavú kampaň na Štefana Harabina. Nakoniec však Harabin a Kotleba ostali pred brána i finále. A tam, kde sa dvaja bijú Šefčovič zvíťazí. Práve diplomat Šefčovič sa do drú ho kola dostal vďaka necelým 19 percentám.

 
 

 

Dlží brat Zuzany Čaputovej štátu milióny eur?

Sociálne siete sú plnej informácii ohľadom prezidentských volieb a práve kandidáti by mali zabojovať o ďalšie hlasy z dielne voličov Kotlebu a Harabína. Je naozaj začo bojovať ved 25% hlasov nieje tak málo. Koniec koncov veľa sympatizantov Národných síl hovorí o podpore Šefčoviča. To či sa však podarí Šefčovičovi dotiahnuť favoritku Čaputovú uvidíme už o pár dní.

Na sociálnej sieti Facebook sa však nenávratne rýchlo síri správa, ktorá šokuje verejnosť. Práve v správe, ktorú uvádzajú na Facebooku Prešovskí Mladí Sociálni Demokrati je uvádzaný brat Zuzany Čaputovej. Daniel Strapák je bratom Zuzany Čaputovej, ktorý podľa zdroju na Facebooku dlhuje štátu 5 615 90, 97. V správe od MSD sa tak isto spomína, že brat Čaputovej mal tak isto politické ambície. Momentálne však iba na regionálnej úrovni, a tak isto je členom Progresívneho Slovenska. Strapák kandidoval do zastupiteľstva mesta Pezinok. Nakoniec sa však poslancom nestal.

V správe je ďalej uvádzané
“zato špekulatívnym zlučovaním firiem, sa zbavil firmy, ktorá cez nástupnícku firmu, po koncovú na dani dlhuje štátu 5.615.920, 97. FIRMA BOLA PREVEDENÁ NA BIELEHO KOŇA A IŠLO TO NA CINTORÍN, KDE JE DLH VOČI ŠTÁTU” šokujúci status na stránke Prešovskí Mladí Sociálni Demokrati.

   

Ak je táto správa pravdivá je to naozaj šok. Práve Progresívne Slovensko je strana, ktorá chce Slovensko zmeniť k lepšiemu. Dlh štátu 5 615 90, 97 eur je však priam astronomický. A v tomto prípade sa o slušnosti nedá povedať asi nič.

zdroj: https://magazin1.sk/brat-caputovej-dlzi-statu-miliony-eur-preco-ho-taji/

 

Súvisiace články

Nicholson prišiel na Slovensko a nenávidel to tu…video vo vnútri

Andrej

Je Andrej Kiska vzorom pre Davida Straku?

Andrej

Čaputovej tím v kampani zrejme porušil zákon

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..