piatok, 28 januára, 2022

Bolo to dohodnuté divadielko! Diváci totálne vypískali Inkognito s Čapútovou

Posledné články

Bolo to dohodnuté divadielko! Diváci totálne vypískali Inkognito s Čapútovou.
V Pondelok bola tajný hosťom v relácií Inkognito prezidentka Čaputová. V príchode do štúdia zožala prezidentka veľký potlesk, tak ako každý jeden tajný hosť. „Hádači“ sa tvárili, že nevedia o koho ide. Potom začal byť Maroš Kramár voči prezidentke neslušný. To však podľa divákou bola jedná veľká lož.

 

Diváci totálne vypískali Inkognito s Čapútovou

Hneď po príchode Zuzany Čaputovej Maroš Kramár pvoedal:

„Po takom potlesku táto osobnosť dlho žiť nebude, lebo takú slávu mladý človek nemôže mať.“
„Nejde o nejaku opicu?“

A údajne sa začalo hrať divadielko. Vlado Voštinár sa snažil upokojiť celú situáciu a štúdio sa smialo. Voštinár prosil réžiu nech ho zastaví. Po tom čo si dal Kramár dole masku, tak sa začal ospravedlňovať. A to začalo byť divné an tejto situácií. Divákom Inkognita sa nepozdávali reakcie hádačov, bolo to neprirodzené. Taktiež aj naši čitatelia nám na sociálnej sieti Facebook písali o tom, že sa im niečo nezdá. Písali ste nám, že to bolo vopred pripravené.

Diváčka:

,,TV veľmi nepozerám, ale toto som si pozrela, aby som videla, ako k tomu ,,incidetnu“ došlo. A napíšem vám, že na 100 % to bolo pripravené divadlo, aby ju ukázali, že je tolerantná a vie zniesť aj primitívne vyjadrovanie,“

Ďalší divák:

„To slaboduché, dopredu dohodnuté divadlo bolo totálne priehľadné (smiech). Keby v porote sedeli normálni, rádoví občania a v hľadisku nezmanipulovaný komparz, to by bola realita. Myslím, že by to bol riadny piskot,“

,,Pred natáčaním pani prezidentka navštívila v kancelárii aj generálneho riaditeľa Gregu. Neverím, že v Jojke nevedeli, že tam majú prezidentku. A  potom počas natáčania sa hádači tvárili, že netušia, kto oproti sedí? Toto vám vyšlo!“

 

Podobne komentovali účinkovanie perzidentky a hádačov aj ďalší diváci. Čo na to hovoríte vy? Vyjadrite sa nižšie v komentári.

 


Zdroj: pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/bolo-to-dohodnute-divadielko-inkognito-prezidentkou-caputovou-divaci-doma-totalne-vypiskali
Bolo to dohodnuté divadielko! Diváci totálne vypískali Inkognito s Čapútovou

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

3 KOMENTÁRE

  1. Keby to bolo PRED voľbami a bola by povolaním komička ako Ukrajinský prezident Volodymyr Oleksandrovyč Zelenskyj – to by som chápal. Ale toto ? ?
    Naša “ MÚDRA“ vláda na pokyn EÚ zakázala v cirkusoch vystupovať niektorým druhom zvierat. Z toho my vyplýva, že náhradou budú možno politici !
    Za socializmu bol taký vtip, že sa pýta učiteľka Janka – Janko, kto nám dáva mlieko ? Janko odpovedá celou vetou, ako bol naučený = mlieko nám dáva mliekárka !
    Možný spôsob ako pôsobiť na ohlúpnutých voličov.

  2. V zásade, ak prišiel najvyšší ústavný činiteľ do štúdiá, všetci účinkujúci, diváci a personál z TV museli prejsť dôkladnou bezpečnostnou kontrolou. Teda zastávam názor, že to bolo divadielko pre divákov, môj právny názor však nemusí byť správny.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články