utorok, 18 januára, 2022

„DOSŤ bolo Matoviča! Ide na vás trestné oznámenie za hanobenie, pripravujeme referendum a vyzývame ľudí k mobillizácii“

Posledné články

„DOSŤ bolo Matoviča! Ide na vás trestné oznámenie za hanobenie, pripravujeme referendum a vyzývame ľudí k mobillizácii“

Zdroj: Markiza/archiv

„Igor Matovič kedysi vykrikoval na námestí, že Andrej Danko je ako lekvár na polici – pamätáte. A do toho všetky tie jeho fekálne výrazy, bez ktorých si Matoviča už ani nemožno predstaviť.

1. Podľa psychológov deti od 4 do 10 rokov s obľubou používajú fekálne výrazy – je to pre toto obdobie ľudského vývinu úplne prirodzené a normálne.

2. Horšie je, keď vás tieto fekálne výrazy sprevádzajú, keď máte cdz 40 a ste vo funkcii premiéra. V tom prípade je to psychická porucha.

3. Matovičove výroky o lekvári na polici však vystihli jedno – s úradom neprichádza rozum, pán premiér.

4. A keď vy dnes nadávate profesorom, odborníkom, lekárom do kuvikov a múdrosráčov; keď znevažujete epidemiológov, keď tvrdohlavo presviedčate celý svet, že celoplošné testovanie vašimi podvodnými rýchlotestami pomáha riešiť krízu, tak ste presne ako ten lekvár na polici.

5. Empirická realita vás preplieskáva každý deň, ,počty nakazených rastú, ale vy trváte na tom, že lekvár má vždy pravdu – už sa, preboha, prebuďte!

6. Nie, nemôžete nadávať na ľudí s inými názorom, že sú opice, fašisti a mafiáni. A nemôžete ľudí nútiť, aby sa išli testovať, ak nemajú žiadne príznaky choroby.

7. V prípade, že budete ďalej vydierať ľudí, aby išli na vaše vianočné plošné testovanie, obrátime sa ako SMER-SD na Ústavný súd, nech vydá predbežné opatrenie a zamedzí tomuto štátnemu teroru.

8. Medzitým na vás ide trestné oznámenie za hanobenie, pripravujeme referendum a vyzývame ľudí k mobillizácii – lekvár nám vládnuť nemôže, nech si o sebe myslí, čo chce.

Dosť bolo Matoviča!“

Vyjadril sa opozičný poslanec Ľuboš Blaha, ktorý prezradil plány najsilnejšej opozičnej strany SMER-SD

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články