pondelok, 6 decembra, 2021

Dovolenka za štátne? Takto rozhadzuje Čaputová!

Posledné články

Dovolenka za štátne? Takto rozhadzuje Čaputová!

Zdá sa, že prezidentke Čaputovej tieto maniere budú úplne bez problémov odpustené. Ak by na takúto cestu išiel Fico meinstream by ho roztrhal v zuboch. Na ceste do New Yorku zobrala svoju dcéru. Spoločne si užili najdrahší luxusný apartmán Marilyn Monroe.

Zdá sa, že Čaputová ide v šľapajach Andreja Kisku. Ten tak isto zobral svoju dcéru do Poľska či Brazílie. Na služobnú cestu si pozvala dcéru Leu. Prezidentská kancelária sa však obhajuje tým, že sa dcéru zaplatila. Dnes však žiaden dôkaz verejnosť nevidela. Prezidentka sa ubytovala v hotely Lexingtonu. Práve tento luxusný hotel bol hniezdočkom lásky svetoznámej ikony Marilyn Monroe a jej manžela Joeyho DiMaggia.

Dovolenka za štátne? Takto rozhadzuje Čaputová!

Síce v hoteli Lexington správali aj naši bývalí prezidenti Čaputová si dopriala najdrahší apartmán nazvanom práve po Americkej ikone Marylin Monroe.

Čaputovej let do New Yorku okomentoval aj známy poslanec Blaha

ČAPUTOVÁ ZASE ZNEUŽILA ŠTÁTNU LETKU!

Na zahraničnú pracovnú cestu do New Yorku si Čaputová zobrala svoju dcéru a opäť zneužila štátnu letku na prevážanie svojich príbuzných či kamarátov.

Naposledy takto za peniaze daňových poplatníkov zviezla kapelu Živé kvety do Prahy, kde si robila egotrip a koncert na vlastnú počesť. Bez hanby. Teraz to bola dcérenka do New Yorku. A opäť sa tvári, akože, – čo koho do toho, veď ja som urodzená panička!

DOVOLENKA V NEW YORKU ZA ŠTÁTNE

Bývali pekne spolu s tínedžerskou dcérenkou na kráľovskom apartmáne Marylin Monroe, dali si spolu shopping v nákupnom centre a na veľké naliehanie diplomatov sa počas svojej rozkošnej dovolenky v USA stretli aj s politickými predstaviteľmi OSN. Aby sa nepovedalo. Fantastické.

Ja chápem, že Čaputovej sa nechce robiť – celé roky iba predstierala robotu, písala smiešne brožúrky pre Sorosa a dostávala love z USA za povaľačstvo. Od takejto chcete, aby dnes makala pre Slovensko? Chápem – misionár impossible.

Zdroj: https://dennikdnes.sk/2019/11/27/dovolenka-za-statne-pozrite-sa-ako-rozhadzuje-caputova/?fbclid=IwAR2VkeuAl3cehAAReK2qu1SvxtndfE6QqKLr5CejozJ53VGysOJQJ6qIDqs

foto: https://www.slovak.ch/svajciarsko-ch/459-prezidentka-slovenskej-republiky-bude-zajtra-vo-svajciarsku.html Čaputová Zuzana

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články