utorok, 7 decembra, 2021

Drsná FACKA Beňovej! Slovenka na nej nenechala suchej nitky. „Nikomu si v živote nepomohla, nič si neurobila a zamestnanie, akým si sa tam dostala…“

Posledné články

Drsná FACKA Beňovej! Slovenka na nej nenechala suchej nitky. „Nikomu si v živote nepomohla, nič si neurobila a zamestnanie, akým si sa tam dostala…“

Blogerka Jana Porubská zareagovala na status europoslankyne Beňovej, ktorá vníma pozitívne rozhodnutie súdu s lídrom strany ĽSNS Marián Kotlebom. Známa blogerka si servítku pred ústa nedala a toto odkázala Beňovej.

Zdroj: David Ištok/Aktuality.sk

“Smejem sa, z obdivovateľov nackov” Mila dáma, ja som Kotlebu nikdy nevolila, ale vás už mám dosť ???

Ste si istá, že ženská, ktorá už má byť babka a uznáva 170 pohlaví , má vôbec nejaké právo súdiť ???

 

Kotleba možno provokoval číslom, ale tie peniaze šli chudobným Monča, ako budúca matka s umelým obočím a umelými inými prvkami, aké tábory pre deti ste poriadala vy???

Vaše liberálne dieťa sa už narodí z dredmi, alebo bez ….

Poviete mu niekedy aj o slovenskom folklóre a etike, alebo mu rovno do Sunaru dáte IQ každý s každým, len nech sú z toho prachy !!! Ešte sa vás spýtam, či budete rodiť z rúškom na hube, alebo vás odrodí domáca dojka!!! Fedor Flašik má môj obrovský obdiv, že vydržal s takou čuzou. Fica ľutujem, že ešte musí!!!

 

Nikomu si v živote nepomohla, nič si neurobila a zamestnanie, akým si sa tam dostala …. Možno si mala počúvať pani Nicholson a dať si zobrať embrio, ktoré nežije!!!!! Pekne si sa ponížila, babka..

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články