piatok, 21 januára, 2022

Drsná FACKA po tlačovke! „Na teba netreba atentát! Ty si taká kôpka nervov a klamstiev, že ty sa sám obesíš!“

Posledné články

Drsná FACKA po tlačovke! „Na teba netreba atentát! Ty si taká kôpka nervov a klamstiev, že ty sa sám obesíš!“

Blogerka Jana Porubská sa bez servítky vyjadrila ohľadom tlačovky Igora Matoviča v ktorej si premier poriadne kopol do lekára Igora Bukovského

Foto: SITA/Úrad vlády SR

„Tlačovka Igora Matoviča: “ Nastal čas, aby ste ľudia boli ticho!!!! Mudr. Bukovský je blázon a nezaslúži si titul !!! Porušuje Hypokratovu prisahu !!!!” Ty sa počúvaš ???Ty arogantný plagiator !!!! Čo si zasa s tej primitívnej trnavskej huby vypustil??? Prečo sa ti tak trasie hlas??? Prečo ti je do revu ????

Ty si lakomé nedozreté psychicky narušené decko!!!! Ty si v živote okolo chlapa ani nešiel !!!! Si obyčajný zapredaný jednobunkovec a ja sa momentálne hanbím, v akom štáte žijem!!!!

Na teba netreba atentát!!! Ty si taká kôpka nervov a klamstiev, že ty sa sám obesíš!!! Igor, ty sa sám zo seba zosypeš!!!!

Mudr. Bukovský, veríme profesionálom, nie plagiátorom Slovensko rúška dole a hlavy hore!!! A kto chce vidieť zosypaneho Matelka, pozrite si tlačovku“ vyjadrila sa blogerka Porubská

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články