utorok, 18 januára, 2022

Drsná FACKA pre Kollára! „Je čas ísť. Zobrať Paris na výlet autom a užívať si život a všetky tie hohoho veci pod volantom“

Posledné články

Drsná FACKA pre Kollára! „Je čas ísť. Zobrať Paris na výlet autom a užívať si život a všetky tie hohoho veci pod volantom“

„Covid vie byť aj kamoš. Začína byť súčasťou politickej taktiky.

1. Keď politik nechce čeliť nepríjemnej tlačovke, tak si chytro zariadi dovolenku v rizikovej krajine, lebo potom musí ísť na 5 dní do karantény – a päť dní mu novinári dajú pokoj.

2. Najnovšie sa o takýto vtipný manéver zjavne pokúša Boris Kollár, náš slovutný predseda parlamentu. Výkladná skriňa slovenského konzervativizmu. On dokonca ani v rizikovej krajine nebol – on sa dal do karantény preventívne.

3. Dôvod je jasný. Zajtra mal mať tlačovku, na ktorej by pravdepodobne dostal aj zopár pikantnejších otázočiek na tému – čo všetko by chcel navystrájať s mužským pohlavným orgánom istej transsexuálky Paris.

4. A náš slovutný predseda parlamentu určite tuší, že tento druh konverzácie by asi nepotešil jeho konzervatívneho voliča. A tak dal prednosť karanténe. Ten pocit, keď zneužiješ ešte aj Covid.

Foto – tasr

5. Kollárov konzervatívny volič mu už stihol odpustiť všeličo. S blahosklonným úsmevom toleruje jeho jedenásť žien. Veď prečo by aj Slovensko nemohlo mať svojho Alipašu, žmurk. Čo tam po tradičnej rodine – keď mu chutí, tak mu chutí, chlapina je to.

6. Ešte aj tie mafiánske väzby mu voliči odpustia. Nevadí, však Boris je tvrďák, nie? A že ukradol diplomovku? Nevadí, mafiáni robia aj horšie veci.

7. A že zo štátneho Tiposu prelieva peniaze daňových poplatníkov do svojho rádia? Nevadí, však sa musí postarať o svoju rodinu. Je to zodpovedný rodič.

8. A že porušil všetky svoje predvolebné sľuby a oberá seniorov o trinásty dôchodok? Nevadí – veď odkiaľ má štát zobrať peniaze na Fun Rádio, keď niekomu nezoberie. Však logika, nie? Dajte už Borisovi pokoj!

Foto: Facebook/Paris Nemc

9. Nášmu slovutnému predsedovi parlamentu sa doteraz prepieklo všetko. Konzervatívny volič by mu hádam odpustil aj vraždu v priamom prenose – veď to je vlastne chlapské a tak krásne emočné a spravodlivé, ach.

10. Ale transka? Uf, to je iná káva. Konzervatívnemu voličovi vysvetlíš všeličo, ale nikdy nie to, že tvoja najnovšia frajerka je od pásu dole Fero. To proste nejde.

11. Jasné, liberáli tlieskajú a Lucia Nicholsonová už aj natočila dojaté videjko. Ale normálni ľudia krútia hlavami. Všetci. Náš slovutný predseda parlamentu je zjavne taký posadnutý svojim libidom, že by som mu nedal postrážiť ani psa. A ľudia sú už z toho právom znechutení. Toto sa jednoducho nedá obhájiť.

12. Nečudo, že Boris Kollár sa vyhýba médiám. Je na smiech celému Slovensku. Z druhého najvyššieho ústavného činiteľa by mala vyžarovať solídnosť, dôstojnosť a úcta. Z tohto pána vyžarujú len nízke pudy.

13. Nechajme ho pár dní v karanténe, nech popremýšľa nad svojou budúcnosťou. Možno konečne príde na to, že Slovensko je kvôli nemu terčom posmechu všade vo svete. A odstúpi.

14. Prosím, pán predseda, už viac nestrápňujte slovenský národ svojou prítomnosťou na čele parlamentu. Nerobte to Slovensku – hanby už bolo dosť.

15. Je čas ísť. Zabaliť to v politike. Zobrať Paris na výlet autom a užívať si život a všetky tie hohoho veci pod volantom. Bez politiky, bez zodpovednosti. Len proste Paris a Vy. Čo poviete, neuľaví sa všetkým?“ vyjadril sa na socialnej sieti Facebook opozičný poslanec Ľuboš Blaha

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články