nedeľa, 28 novembra, 2021

Drsná FACKA pre premiéra! „Majský dostal 9 rokov, koľko dostane Matovič? Možno im dajú s Majským rovnakú celu…“

Posledné články

Drsná FACKA pre premiéra! „Majský dostal 9 rokov, koľko dostane Matovič? Možno im dajú s Majským rovnakú celu…“

„1. Podľa prieskumu verejnej mienky Matovičova vláda nenapĺňa očakávania vyše dvoch tretín obyvateľov na Slovensku. To len potvrdzuje to, čo počúvam od ľudí po celom Slovensku – táto vláda je hotová katastrofa.

2. Ekonomika sa prepadá, ošklbávajú tých najslabších, kopú do odborov, do dôchodcov, do robotníkov, likvidujú občianske práva a každý deň nové korupčné kauzy a zlodejstvá. Najnovšie sú to tri „P“ kauzy – Penta, Paris a Pavlínka.

Zdroj: TASR

3. S Pentou sú najlepší kamaráti, kurizujú s transsexuálmi, podvádzajú pri diplomovkách, svoje manželky zneužívajú ako biele kone. Robert Fico to dnes povedal presne – táto vláda je hanba.

4. Je dobré, že Robert Fico je späť – ministrovi Milanovi Krajniakovi dnes odborne, slušne a vecne ukázal, ako okrádajú ľudí. Takto má vyzerať opozičná politika – nie hysterické vrieskanie, nie šírenie nenávisti, nie majdanizácia spoločnosti. Ale štátnický prístup, argumenty, principiálna ľavicová politika a obhajoba ľudí.

5. Víťazom vládnych opatrení proti covidu sú jednoznačne banky. Povedal to dnes Robert Fico v O 5 minút 12 a má pravdu. Bankám odpustili 380 miliónov, no na trináste dôchodky nevedia nájsť 280 miliónov.

6. Útočia na seniorovo, útočia na robotníkov. Zamestnancov obrali takmer o miliardu eur. Podviedli ľudí, ktorým pred voľbami sľubovali zázraky, no dnes im siahajú aj na dôchodky a minimálnu mzdu.

7. Stačilo pol roka a Igor Matovič pôsobí ako politická troska. Keď som ho dnes videl na TA3, aký bol nervózny, ako penil, ako z neho sršala agresivita, ako nedokázal odpovedať na úplne prirodzené otázky moderátora – ten chlap je na dne.

8. Normálne mi je Matoviča ľúto, aký je frustrovaný. Asi to bude tým, že je taký chudobný. Chúďa biedne, bez peňazí – aj by som mu hodil kúsok kôrky a dve eurá do klobúka, keby som išiel okolo neho. Trnavský Jean Valjean.

9. On nevlastní nič, Pavlínka všetko. Ona si ho vydržuje ako svojho staničného bufeťáka. A on ani nevie, kam mu žena investuje státisíce či milióny.

10. Žena mu dokonca ani poriadne boty nekúpi a musí chodiť v číňanoch – prosím, vyhlásme národnú zbierku premiérovi na topánky, Pavlínka naňho kašle, majme srdce.

11. Mimochodom, nikdy by som nebol veril, že budem citovať Alojza Hlinu – ale ten človek bol kedysi s Matovičom v OĽaNO, takže zjavne vie, o čom hovorí. Toto napísal včera po Matovičovej tlačovke.

12. Citujem Hlinu: „Arca capital sľubovala výnosy 6 % per annum. Ak niekto (Matovič) vložil 10 miliónov Eur do Arca capital na rok, tak výnos za rok je 600 000 eur (3x 200 000, o ktorých hovoril Matovič).“ Dáva to perfektný zmysel, nemyslíte?

13. Hlina pokračuje: „Investor (Pavlínka) si svojich 10 miliónov vybral a s dlžníkom sa dohodol, že výnos mu zaplatí cez inú firmu a zaistili si to cez zmenky.“ Tak čo, pán premiér, takto ste podviedli ľudí?

14. Do tretice Hlina: „Investor (Matovič) možno preto nereagoval hneď na otázky, ktoré sa zjavili, lebo potreboval vedieť, ako to je všetko „poupratované“.“ Nedáva to väčší zmysel ako Matovičove nezmysly o skúškach dôvery?

14. Ak to tak naozaj bolo, ide o podvod storočia a Matovič nielenže príde o post predsedu vlády, ale poputuje rovno do basy. Klientelizmus, zneužitie funkcie, pyramídová hra, podvod… Nečudujem, že je Matovič taký nervózny.

15. Ja len, že možno im dajú s Majským rovnakú celu – veď sú to starí kamoši a robili spolu kšefty. Podozrivé kšefty. Majský dostal 9 rokov, koľko dostane Matovič? Trestné oznámenie sme podali…

Zdroj: mah, anc

Želám vám krásnu nedeľu, priatelia“ vyjadril sa poslanec NRSR Ľuboš Blaha, ktorý svoj status nazval „Nedeľná chvíľka politiky“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články