pondelok, 6 decembra, 2021

DRSNÝ budíček pre ministra školstva! Známa tvar showbiznisu sa s Gröhlingom nemaznala! „Koniec ministra školstva by mal prísť s koncom školského roka“

Posledné články

DRSNÝ budíček pre ministra školstva! Známa tvar showbiznisu sa s Gröhlingom nemaznala! „Koniec ministra školstva by mal prísť s koncom školského roka“.

Martin Jakubec v krátkom videu zhrnul pôsobenie ministra školstva Gröhlinga. Podľa Jakubca ide o najhorší školský rok v histórii Slovenskej republiky. Podľa Jakubca nejde o koronavírus, ktorý dal STOPKU školám ale predovšetkým výber ministrov. Jakubcovi sa predovšetkým nepáči neodbornosť jednotlivcov.

Ako príklad uviedol Jakubec ministra školstva Gröhlinga, ktorý v minulosti napísal knihu „Všetko čo viem o kráse žien“. Je tak podivuhodné kto v súčasnosti riadi krajinu.

Zdroj: minedu.sk
Zdroj: minedu.sk

Vyjadrenie Martina Jakubca k videu.

Neschopnosť a neodbornosť sú hlavné dómeny ministra kaderníctiev, holíčstiev, účesov a vizáže. Predčasné voľby 2020 sú jediným východiskom pre najhoršiu vládu všetkých čias od vzniku samostatnej SR.

 


Martin Jakubec

PhDr. Martin Jakubec, PhD. vyštudoval Pan európsku vysokú školu práva v Bratislave a Univerzitu Sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Časť svojich stáži prežil v Česku a USA. Po skončení štúdií sa zaoberal stratégiou marketingu, politickým marketingom a mediálnemu poradenstvu a ako vedecký pracovník.

Pracoval v ÚNR SR na viacerých pozíciách. Je aktívny aj ako hudobník, interpret populárnej hudby a producent televíznej tvorby. Ako politicky aktivista, komentátor a politológ sa aktivizuje vo verejnom živote.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články