nedeľa, 28 novembra, 2021

Dvojaký meter? Blaha pripomenul MINULOSŤ Nicholsonovej! „Slovensko sa teši na Luckinu bakalárku – karma si už mädli ruky“

Posledné články

Dvojaký meter? Blaha pripomenul MINULOSŤ Nicholsonovej! „Slovensko sa teši na Luckinu bakalárku – karma si už mädli ruky“

Opozičný poslanec Ľuboš Blaha okomentoval správanie Lucii Ďuriš Nicholsonovej. Pri Dankovi žiadala odstúpenie. V dnešných dňoch podľa poslanca europoslankyňa akosi záhadne utíchla.

Časť statusu Ľuboša Blahu

VIDELI STE NIEKDE NICHOLSONOVÚ? STRATILA SA, VYHLÁSTE PROSÍM PÁTRANIE!

Akosi mi nejde do hlavy, prečo nemá tri tlačovky denne Nicholsonová. Pri Dankovi to vyzeralo, že za plagiát bude žiadať rovno trest smrti a teraz – nič. Tíško ako myšička.

DIANA ČERNÁKOVÁ/SITA
DIANA ČERNÁKOVÁ/SITA

Pri Kollárovi krčila ramenami, pri Grohlingovi ho priamo obhajovala a teraz tíško-tichúčko. Radšej spisuje trestné oznámenia na Blahu za názor – v mene slobody a demokracie.

SLOVENSKO SA TEŠÍ NA LUCKINU BAKALÁRKU – KARMA SI UŽ MÄDLÍ RUKY

V Pravde som sa v článku filozofa Olivera Bakoša dočítal, že má pani europoslankyňa možno strach, že si Blaha pozrie jej bakalársku prácu, ktorú práve ako študentka píše na Paneurópskej vysokej škole (na tej, čo napísal svoj výstavný kus aj Grohling).

Zdroj: SITA / Marko Erd
Zdroj: SITA / Marko Erd

Neviem, či si nájdem čas na študentské práce, píšem práve štúdiu o Bucharinovej teórii imperializmu, ale zasa – rád sa na ten Nicholsonovej intelektuálny skvost pozriem, rovnako ako som sa kedysi pozrel na Tódovej diplomovku – dodnes mám z toho traumu.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články