piatok, 28 januára, 2022

Emil Hodál: Budeme vás strieľať nech žije EÚ.. ste hlúpy a nevzdelaný. Nech žije Zuzana!

Posledné články

Emil Hodál: Budeme vás strieľať nech žije .. ste hlúpy a nevzdelaný. Nech žije Zuzana!
Študenta liberálneho bilingválneho gymnázia v Bratislave netreba predstavovať. Je výroky v skupinách na sociálnej sieti Facebook sú viac než známe. Medzi ti najhlavnejšie patria.

 

Emil Hodál facebook status
Emil Hodál facebook status

 

Hodál sa začal slovne vyhrážať členom skupiny čo s nimi spraví. Strieľanie je zrejme ten vhodný spôsob, ktorý by zvolil. Slovenská hrdosť a štátnosť mu zrejme nič nehovorí. Veď ako by mohla, keď jeho okolie tvoria názory členov ZOMRI, ktorý tak radi s konšpirátorom Smatanom navštevujú jeho Gmynázium.

 

Juraj Smatana Zomri a bilingválne gymnázium c.s. lewisa
Juraj Smatana Zomri a bilingválne gymnázium c.s. lewisa

 

Jeho verejný prevaj média dlho ingonovali a násedne maskovali sa mladícku nerozvážnosť. Veď podľa liberálnych médií „liberálny“ Emil Hodál nič nespravil. Stalo sa a ide sa ďalej. Tako ako vo väčšine prešľapov a káuz liberálnej opozície.

No porovnajme si jeho výroky s výrokmi Milana Mazureka.
Podpredseda strany ĽSNS povedal ná „cigánov“ (povedať róm už nie je korektné – dielo EÚ) toto:

„150 miliónov eur sa použije iba na domy z týchto cigánskych osád, ľudí, ktorí pre náš národ, pre náš štátny rozpočet, pre našu kultúru neurobili nič, práve naopak, rozhodli sa žiť týmto asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém.“

 

Výsledok už dobre poznáme. Milan Mazurek bol odsúdený politicky motivovaným sudcom, ktorý bol na kandidátke SaS. Samozrejme výsledkom je úplne nezávislý súd. Veď ako inak. Čo sa ale stalo s Emilom Hodálom?
Samozrejme, keďže ide o liberála tak nič. Média to ututlali a na všetko sa pomaly zabúda. „Náš človek“.

 

 

Emil Hodál: Budeme vás strieľať nech žije EÚ

Emil Hodál facebook
Emil Hodál facebook

Opäť ďalší výrok mladej nezovážnosti. Opäť si to porovnajme, avšak s aktivitou Lívie Garlačovej. Keď začala táto slečna vyjadrovať svoje názory bez toho aby niekoho urážala, napádala či sa mu vyhrážala strieľaním. Tak začali média burcovať všetkých proti nej. Hrdine sa postavil spasiteľ a udavač Benčík, ktorý ju označil za extrémistku. Ktorý tah hrdine loboval proti nej.

Výsledkom liberálov je šikanovanie Lívie zo strany školy a jej riaditeľky. No Hodála nikto nešikanoval. Nikto nevivodil tresnoprávnú zodpovednosť. A čo Benčík napísal o slečne Garčalovej.

Benčík a Lívia Garčalová kultur blog
Benčík a Lívia Garčalová kultur blog

Slušný Benčík sa skrýva podobne ako Hodál. Nič viac než len klávesnicový hrdina. Útočí so slovami spodina, onačuje slečnu Líviu za kotlebovskú videohviezdičku. A samozrejme slušný Benčík útoči na nevychovansoť pričom nepozná rodinu a pomery Lívii Garlačovej.
Ale údavať ľudí nie je nevychovanosť? To je samozrejme hrdosť, že? Len aká?

 

Dnešná demokracia?

V dnešnej korporátno-liberálno-mediálnej demokracii môžete slobodne vyjadriť svoj názor. No len otázne je čo bude nasledovať potom? Súdna obsielka, návšteva s kriminálky či mediálny lynč liberálov? Zažili sme si to každý čo sme našou prácou vstupili do mediálneho života.

No my našimi názormi nikoho neurážame a nechceme strieľať. No tí ktorí sa nám vyhrážaujú sú beztrestný a vykresľovaný ako hrdinovia. Toto je demokracia ktorú chceme?

 


Foto: napalete.sk

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

5 KOMENTÁRE

 1. Uznesenie z Trestného oznámenia na extrémistu Emila Hodála
  Dňa 7.5.2019 bolo vyhotovené uznesenie Prezídia PZ ČVS: PPZ-409/NKA-PZ-ST-2019 Banská Bystrica vo veci niekoľkých trestných oznámení na osobu Emil Hodál za vyhrážanie sa na sociálnej sieti skupine osôb, v ktorej som bol na facebooku (posielam fotokópiu 9 strán).
  Emil Hodál sa nám vyhrážal sledovaním a zastrelením, urážal naše politické názory, hanobil Slovenskú republiku.
  Čin Emila Hodála bol uznaný iba za priestupok. Doteraz sme videli, že za oveľa miernejšie vyhlásenia na internete proti politike extrémnych liberálov u nás alebo vo svete polícia dané osoby trestne stíhala a súdy ich odsúdili aj na dvojročné podmienečné tresty. Predstavte si, aké mediálne peklo a trestné stíhanie by si vyslúžilo rovnaké vyhlásenie ako dal Emil Hodál
  napríklad zo strany prívrženca vládnej strany Smeru, SNS alebo inej mediálne lynčovanej strany ako je ĽSNS.
  Vyhlásenie Emila Hodála bolo ale mediálne nepovšimnuté zo strany oficiálnych médií a zo strany polície uznané iba za priestupok.
  Následne po vydaní tohoto uznesenia mne a iným osobám zablokoval a tiež celkom zrušil (deaktivoval) facebook bez udania dôvodu osobné profily na svojej sociálnej sieti, pričom ani manager facebooku nevedel zistiť podľa jeho mailu dôvod, za čo sa mi ospravedlnil.
  Na daných profiloch som mal osobné veci zo športu a turistiky, osobnú korenšpodenciu, osobné fotografie a spolu 1400 priateľov. Jeden z profilov sa nijako nezaoberal politikou, druhý zdieľal v dvoch príspevkoch niekoľko článkov kritizujúcich extrémnych liberálov, ku ktorým patrí Emil Hodál. Ak vám facebook zruší (deaktivuje) profil, na mail uvedený v tomto profile vám už nedovolí založiť ďalší profil.
  Na profiloch som neuverejnil nič nezákonné ani nič, čo by porušovalo zásady facebooku, ale od podania trestného oznámenia boli blokované na 30 dní za príspevky v diskusiách staré roky, ktoré tiež neporušovali nijako zákony ani zásady facebooku.
  Sú verejne dostupné informácie, že mimovládne organizácie, ktoré uznáva Emil Hodál, jeho rodičia, jeho komunita extrémnych liberálov dostali mnoho miliónové granty na „monitorovanie internetu“ jednak z ministerstiev SR a jednak z grantov EÚ, ktoré využívajú na likvidáciu svojej opozície, jej kriminalizovanie, udávanie, šikanovanie.
  Mám dôvodné podozrenie, že títo platení udavači mňa a iné osoby zámerne a nepravdivo udávajú facebooku, ktorý neskúma obsah udania iba vyhodnocuje počet udavačov a je povoľný v tejto politike rovnakým zahraničným mimovládkam ako náš neziskový sektor.
  Podávať trestné oznámenia, prípadne sa súdiť s facebookom a mimovládkami je nad moje sily a tak sa podriadim tejto totalite, aby som nebol ešte viac prenasledovaný.

 2. toto sa ťažko komentuje zrejme má IQ nulové ved sa na neho stačí pozrieť a vidím debilný obraz jeho – trestať sa asi nedá treba ho chudáčika liečiť

 3. toto sa ťažko komentuje zrejme má IQ nulové ved sa na neho stačí pozrieť a vidím debilný obraz jeho – trestať sa asi nedá treba ho chudáčika liečiť
  píšete mi o zdvojenom komentári to neni pravda asi ma nepustíte lebo to nechcete tak teda robte si čo chcete ja to nezmením

 4. O Hodálovej, alebo o vzdelanosti a inteligencii redaktorov PICUSCAPITAL svedčia hneď dve hrubé gramatické chyby v titulke článku! A čo tak vrátiť v jednom i druhom prípade školné?!?!

 5. Len nechápem ako je možné že tento sopliak ktorí sa verejne vyhráža zastrelením je na slobode!čo to máme za súdy,naozaj samá korupcia rozhoduje sa podľa toho kto ku komu patrí,a v tomto prípade to tak aj dopadlo!Zasraný Liberál che strieľať ľudí a sudca tiež určite liberálne založený,dobre že mu ešte nevyslovil pochvalu!Tak toto je naše súdnictvo!Prečo sa k tomu nevyjadrila aj sama Čaputová,veď na koniec to vzniklo potom ako vyhrala???voľby!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články