Image default
Magazín

Emil Hodál! Volič Čaputovej, ktorý nás chce strieľať! Soroš a Denník N..

 
 

Emil Hodál

emil hodal
Emil Hodál

 

 
 

Zrejme väčšina z vás si už pred pád dňami všimla facebook príspevok, ktorý napísal študent gymnázia Emil Hodál! Jeho príspevok predchádzajúci príspevok sme si už dávnejšie všimli, avšak nechceli sme sa hrať na udavačov. Nerád by sme boli označovaní za „Benčíkovcov“. Nuž rôzne alternatívne média s k neslušnému až výhražnému príspevku tohto študenta vyjadrila.

Nuž veľa mladých občanov a budúcich voličov sa stávaj čo raz viac ultra liberálny. Sú viac náchylní na politickú manipuláciu a ovplyvňovanie verejnou mienkou „mierotvorných médií, ktoré sú práve liberálne. Proti takejto manipulácií sa dá dieťa chrániť práve slušnou výchovou a dobrým domáci prostredím? Mal toto tento študent? Krásnym príkladom manipulácie je aj Emil Hodál.

 

Emil Hodál

Emil Hodál je študent bratislavského protestanského Bilingválneho gymnázia C. S. Lewisa. Tento mladý pán „pravidelne“ navštevoval dve pro národné facebook skupiny, kde šíril a podnecoval nenávisť. Nedá pripomenúť, že tento mladý pán útočil na národné hodnoty a pro národných členov facebook skupín, ktorých bolo zhruba 80 tisíc.

   

Medzi jeho prvý výstrelok, ktorý sme zaznamenali bol:

“Ja neverím tomu, akí hlúpi a nevzdelaní sú ľudia v tejto skupine. Nič neviete, ste neúspešní, a tak za svoje smutné životy viníte Ameriku, EÚ, mimovládky, aktérov, ktorí sa vaše životy snažia zlepšovať. Žijete v dierach, obliekate sa ako opice a jete veci, ktoré my bohatí dávame prasatám.

 

Tak sa všetci radšej zabite, aby vaše hlúpe deti nemuseli robiť hanbu slušným a vzdelaným ľuďom. Za to, že žijete životy, ktoré sú horšie ako smrť, si môžete len vy sami. Vďaka Sorosovi a Denníku N má moja rodina super život, tak sa v mimovládkach zamestnajte aj vy!!!”

Emil Hodál študent gymnázia
Emil Hodál študent gymnázia

 

Týmto príspevkom sa členom vyhráža že sa majú zabiť. A sám seba považuje za bohatého veď my sme len prasce no nie?! Zrejme sa Emil Hodál vôbec nerozumie politike. Zrejme si nevie spojiť súvislosti a čítať medzi riadkami. Zrejme nechápe čo je národnosť a kultúrna hodnota a tradície, ak si toto dovolí napísať. A zrejme ani nechápe ako fungujú mimovládne organizácie či Denník N.

Hlavné je, že členovia tejto facebook skupiny sú hlúpy a nevzdelaný. A taktiež ich prirovnáva k opiciam. Kde je potom podstatná výchova tohto liberála. Aké hodnoty mu rodičia pri jeho výchove štepujú ak sa takto vyjadruje. Je jeho výchova dostačujúca?

Nuž ako sa hovorí:

„Aj deti majú právno na názor.“

 

Zjavné je že práve liberáli o sebe hovoria, že oni sú tí slušný. Že oni vedia čo je správne a morálne. Ak teda vedia nech si správne vychovajú svoje deti. Na proti tomu radšej vystávajú na pódiach a námestiach a hrajú sa na politikov.

Zrejme to Hodálovi nedalo a potreboval sa ukázať. Preto zrejme opäť zapojil mozgové bunky a dospel k tomuto záveru:

„Zuzana Čaputová získala v prvom kole prezidentských volieb vyše 40 percent voličských hlasov. “Tak Čaputová vyhrala a prvé, čo spraví je, že zatočí s opicami a antisemitmi, ako ste vy. Členov tejto skupiny máme označených a budete prví, ktorých budeme strieľať. Nech žije EÚ! Nech žije Zuzana! Nech skape slovenská štátnosť a samostatnosť!!”

Tak zrejme si Hodál nedal opäť pozor na ústa a pritvrdil. Vraj nás budú strieľať. A vraj nech skape Slovenská štátnosť a samostatnosť. Neviem čo ho to učia v škole? Neviem čo ho to učia doma? Ale zrejme nechápe pojmy.
Zrejme nechápe to čo je samostatnosť a štátnosť. Nechápe čo naší dejatelia museli spraviť pre to aby sme mohli byť samostatný a mať vlastné Slovenskú územie a štátnosť. A hlavne samostatnosť.

 

Emil Hodál facebook
Emil Hodál facebook

 

Samozrejme že reakcie členov skupín bol viac než ohľaduplné. Zrejme si mladý pán ani len neuvedomil čo spravil.

emil hodál
Emil Hodál

 

Napalete píše:

„Emil Hodál je synom Martina Hodála, grafika časopisu Týždeň, ktorý je spolu s Denníkom N a denníkom SME vlajkovou loďou neoliberálnej propagandy na Slovensku.“

Zaujímavý fakt je, že na gymnáziu kde Hodál študuje vyučuje aj kontroverzný kňaz Róber Bezák. Ten ktorý sa podieľa na podporu strany Progresívne Slovensko. Nedávno v tomto gymnáziu mal prednášku konšpirátor Juraj Smatana, Martin Jaslovnský a členovia facebook stránky ZOMRI.
Riaditeľom tohto gymnázia je Dušan Jaura manžel podpredsedníčky strany Progresívneho Slovenska Zory Jaurovej.

Dušan Jaura
Dušan Jaura

Podľa Jaurovej žijeme v Eú v mieri, slobode a demokracii

Podľa Jaurovej žijeme v Eú v mieri, slobode a demokracii 

Členovia facebook skupín príspevok Emila Hodála ohlásili na polícii. Riaditeľ školy ohlásil, že študent za svoj počin bude potrestaný. No žiaľ neuviedol ako.  Taktiež sa zrejme na pokyn školy alebo rodičov Hodál ospravedlnil:

 

“Veľmi ma mrzí, že som nad svojim konaním nerozmýšľal a na satirický opis situácie, som volil jazyk neslušný, ofenzívny a nemiestny, skrátka nehodiaci sa do slušnej diskusie… Zároveň sa dištancujem od názorov, ktoré som propagoval, verím, že na Slovensku si musíme vážiť názory všetkých, či už kresťansky, liberálne alebo inak orientovaných a ich názory a postoje majú rovnakú hodnotu,”

 

Zaujímave, že sa dištancuje od slov, ktoré tak vehementné napísal. A vraj všetky postoje majú rovnakú hodnotu. Už zrejme nikoho nie je potrebné postrieľať, už nie je boháčom či sa mi už začalo horšie žiť pod mimovládkami, Sorošom a inými firmami?
Podľa zákon §359 Trestného zákona 300/2005 Z.z. sa snaží tento študent svoje konanie oľutovať. No to neznamená, že sa skutok nestal. Tento čin tým pádom nezaniká. A to by aj činné osoby v trestnom práve mali vedieť.

Je možné, že policajné zložky, NAKA či prokurátor si jeho konania všimli.
Ak je tomu tak. Tak veríme, že zákon bude platiť pre všetkých rovnako. Nakoľko rôzne osoby či už národniari alebo liberáli boli za svoje činy potrestaný.

hodal
Emil Hodál

 

K tejto udalosti gymnázistu sa vyjadril aj kandidát za prezidenta a sudca najvyššeho súdu Štefan Harabin:


Zdroj: https://www.napalete.sk/syn-grafika-casopisu-tyzden-chce-vystrielat-odporcov-caputovej
Emil Hodál ..

 

Súvisiace články

Marxizmus a Leninizmus vo svete

Daniel

Mal Jozef Stalin deti? Deti Jozefa Stalina boli.. (Josif Džugašvili)

Andrej

Slovenska armáda tanky – Slovenská armáda a jej tanky?

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..