Svet

Erdogan bez servítky o Macronovi! Ste v stave mozgovej smrti!

Erdogan bez servítky o Macronovi! Ste v stave mozgovej smrti! Tak toto pravdepodobne svet nečakal. Turecký prezident Erdogan si servítku pred ústa...

Napísal Andrej · 1 min read >
Erdogan bez servítky o Macronovi! Ste v stave mozgovej smrti! 1

Erdogan bez servítky o Macronovi! Ste v stave mozgovej smrti!

Tak toto pravdepodobne svet nečakal. Turecký prezident Erdogan si servítku pred ústa nedal a kriticky zhodnotil tvrdenie francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona. Macron tvrdo zhodnotil stav Severoatlantickej aliancie a prirovnal ju k „Mozgovej smrti“. Podľa Tureckého prezidenta je to trošku inak. Podľa Erdogána „Mozgovú smrť“ Zažíva samotný francúzsky prezident Macron.

Erdogan bez servítky o Macronovi! Ste v stave mozgovej smrti!

„Hovorím k francúzskemu prezidentovi Emmanuelovi Macronovi a poviem to aj v NATO. Po prvé, dajte si vyšetriť svoju vlastnú mozgovú smrť. Takého tvrdenia sú vhodné len pre ľudí, ako ste vy, ktorí sa nachádzajú v stave mozgovej smrti, povedal Erdogan počas prejavu odvysielaného v televízii. Macronovi vyčítal, že „vie, ako sa predvádzať, ale „nevie ani poriadne platiť (príspevky) do NATO.

Podľa Erdogana je Macron neskúsený politik, ktorý absolútnej nemej potuchy o čom je boj proti teroru. Aj, preto sa podľa Erdogana rozmohlo hnutie žltých viesť.
Erdogan už pred tým označil Macronové výroky za neprijateľné. Netreba zabúdať, že sa Macron posťažoval na nedostatočnú koordináciu medzi Európou a Spojenými štátmi v rámci NATO. Macronovi sa tak isto nepáčia agresívne kroky v Sýrii podnikané Tureckom.

„To, čo práve zažívame, je mozgová smrť NATO,“ povedal Macron v rozhovore s časopisom The Economist.

 
 

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/erdogan-kritizoval-vyjadrenia-macrona-nato/1972041, https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/531885-macron-nato-sa-nachadza-v-stave-mozgovej-smrti/

Foto zdroj: https://narodnenoviny.sk/erdogan-vyzval-zahranicnych-turkov-na-masivnu-podporu-vo-volbach/ Erdogan

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.