utorok, 7 decembra, 2021

Erik Kaliňák a Blaha silno naložili Mikulcovi. Z ich slov ostanete v šoku

Posledné články

Dlho skloňované meno Dominik Dán sa stalo predmetom vrcholovej politiky. Môže za to terajší minister vnútra Roman Mikulec. Ten sa postaral o prepustenie policajta „Dominika Dána“ (ide o pseudonym známeho autora knižných bestsellerov“.

K prepusteniu sa vyjadril aj Erik Kaliňák.

 

Ľuboš Blaha

Ľuboš Blaha (Zdroj: Ján Zemiar / zoznam.sk )Ľuboš Blaha píše:

Ministerstvo vnútra prepustilo slávneho slovenského spisovateľa detektívok, známeho pod pseudonymom Dominik Dán.

1. Vraj spisovateľ nič nerobil. V skutočnosti roky pomáhal so svojimi bezpečnostnými analýzami, na ktoré má zjavne talent. A hodnotí ho minister Mikulec, ktorý celkom očividne žiadnym talentom nedisponuje.

2. Pre Mikulca je neodpustiteľné, že Dominik Dán využíval „home office“. No chápete – „home office“ v 21.storočí. V ére internetu. Nepredstaviteľné!

3. Pre Mikulca je zjavne „home office“ zločinom proti ľudskosti. Ak analytik nesedí v zatuchnutej kancelárii, tak zákonite nemôže nič robiť – veď sa predsa píše rok 1820 a my si ešte stále posielame analýzy poštovými holubmi.

 

4. Mimochodom, o nečinnosti Dominika Dána hovorí Roman Mikulec, najlenivejší minister vnútra v dejinách ľudstva. Prosím, nech sa prihlási niekto, kto už videl ministra Mikulca niečo urobiť.

5. Za pár mesiacov, čo je Mikulec na čele ministerstva vnútra, prepukol škandál s Matovičovým podvodom s diplomovkou, máme tu kauzu podozrivých kšeftov Matoviča s podvodníkom Majským, a tak ďalej, skrátka, každý deň nová kauza – a polícia nič.

6. Ale hlavne, že Mikulec hodnotí nečinnosť iných – lebo on je úplný Speedy Gonzáles, ktorý od rána do večera trieli ako včelička.

 

7. Ja len, že minister vnútra sa od marca zmohol akurát na to, že vyhodil policajného prezidenta a teraz analytika Dominika Dána. A pustil sa do politizácie polície. Úplný frajer. Tlieskame.

8. Samozrejme, z pohľadu tejto vlády dáva prepustenie Dominika Dána perfektný zmysel. Na ministerstvách predsa nemôžu robiť ľudia, ktorí vo svojom živote dokázali napísať 30 úspešných kníh, keď predseda vlády Matovič nedokázal sám napísať ani len svoju diplomovku. Ako by to vyzeralo? OĽaNO muselo zasiahnuť.

9. Na ministerstve vnútra nie je miesto pre slávnych spisovateľov – minister Mikulec z OĽaNO dáva priestor iba skutočným odborníkom ako je napríklad Naďova frajerka či tajný agent Kyselica. To sú tie skutočné hviezdy OĽaNO – kde sa na nich hrabú slávni autori detektívok.

 

10. Kauza Dominik Dán potvrdzuje, že OĽaNO spustilo najbrutálnejšie čistky vo verejnej správe od 50.rokov. Sekajú hlava-nehlava. Pripomeňme im, že karma sa pozerá…

Ja len dúfam, že im to Dominik Dán vráti v najnovšom románe – mohol by sa volať O ukradnutej diplomovke 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články