utorok, 18 januára, 2022

Erik Tomáš na Kiskovi nenechal ani suchej nitky. Pre toto mu leží Kiska v žalúdku

Posledné články

Tomáš na Kiskovi nenechal ani suchej nitky. Pre toto mu leží Kiska v žalúdku

Boj na ostrie noža.
Aj takto sa budú s určitosťou viesť politické súboje medzi pravicou a lavicou. Ešte pred nedávnom sme videli video dvoch lupičov v maskách od Progresívneho Slovenska. Video malo poukázať na súčasnú korupciu najvyšších vládnych činiteľov. Po novom sa na sociálnej sieti objavilo video Smeru, v ktorom vystúpil Robert Fico. Ten si na paškál podal Kisku, Trubana, Beblavého, Matoviča či Hlinu.

Erik Tomáš na Kiskovi nenechal ani suchej nitky. Pre toto mu leží Kiska v žalúdku

Ku kritike sa pridáva aj Tomáš, ktorý na sociálnej sieti Facebook napísal príbeh o zbabelosti a hyenizme. Adresoval ho práve Andrejovi Kiskovi, ktorému sa tento status pravdepodobne dobre čítať nebude. Koniec koncov tak ostrú kritiku by ste od Erika Tomáša nečakali.

Celý status poslanca NR SR Erika Tomáša.

KISKU VRAJ OBVINILA FICOVA POLÍCIA, KTO POTOM OBVINIL FICA…

(PRÍBEH O ZBABELOSTI A HYENIZME A. KISKU)

Andreja Kisku obvinili zo zločinu daňového podvodu. Kto aspoň trochu pozná jeho prípad nemohol zostať prekvapený. Jeho firma si ešte pred prezidentskými voľbami 2014 neoprávnene zarátala náklady na kampaň, pritom jej predmet podnikania bol úplne iný. Kiska sa takto chcel vyhnúť plateniu daní a navyše si ešte drzo vypýtal od štátu vratkú DPH. Keď mu na to daňové úrady a polícia prišli rýchlo využil inštitút účinnej ľútosti, čím sa priznal k spáchaniu trestného činu a peniaze štátu vrátil.

Po čase sa však ukázalo, že Kiska podvádzal aj v roku 2013. Keď to o štyri roky neskôr, teda v roku 2017, vyplávalo na povrch, vtedajší prezident tesne pred ohlásenými daňovými kontrolami rýchlo urobil niekoľko ďalších opravných priznaní. Spolu ich za roky 2013 a 2014 bolo 15. Takýto počet opráv svedčí o tom, že nešlo o náhodnú chybu účtovníčky, ako sa pôvodne obhajoval Kiska, ale o systematickú snahu okrádať štát na daniach.

Teraz konečne čelí obvineniu a namiesto toho, aby sa k tomu postavil, ako chlap, sa správa ako zbabelec. Tvrdí, že ho vraj obvinila Ficova polícia, pritom ta istá polícia obvinila aj Fica. Rozdiel je v tom, že Kisku z daňového zločinu a Fica za názor. Kiska dokonca v reakcii na svoje obvinenie označil trojnásobného expremiéra za hlavu mafie, pritom ten istý Kiska v spolupráci s pozemkovou mafiou pod Tatrami ukradol pozemok radovému občanovi.

No a vrchol hyenizmu predviedol Kiska svojim statusom na sociálnej sieti, v ktorom sa svoje obvinenie snažil prekryť obeťami v Prešove. Po vlne kritiky ho upravil, ale už bolo neskoro. Odhalilo to naplno jeho charakter. Hanba Vám, pán Kiska!

Zdroj:

https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Smerak-Tomas-udrel-na-exprezidenta-Predviedol-vrchol-hyenizmu-hanba-vam-pan-Kiska-320187

https://www.facebook.com/ErikTomasSR/

Foto:  SITA/Marko Erd Erik Tomáš

Zdroj: Reuters- Kiska

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články