štvrtok, 27 januára, 2022

Ostrá televízna debata vyvrcholila do šokujúceho momentu. Poslanec Erik Tomáš naložil Veronike Remišovej a Andrejovi Kiskovi

Posledné články

Ostrá televízna debata vyvrcholila do šokujúceho momentu. Poslanec Erik Tomáš naložil Veronike Remišovej a Andrejovi Kiskovi.

Súboj na ostrie noža. Aj takto sa rovno mohla nazvať včerajšia debata o 5 minút 12. Pozvaný Peter Pčolinský (Sme Rodina), Jaroslav Páska (SNS), Erik Tomáš (Smer-SD) a Veronika Remišová Za Ľudí mali spoločné debatovať na rôzne aktuálne témy. Z debaty sa však v niektorých momentoch spravil duel Tomáša VŠ Remišovej. Ostrá hádka dvoch mien na seba nedala dlho čakať. Hoci sa dvojica Páska a Pčolinský snažili o večnú diskusiu súboj na ostrie noža medzi Tomášom a Remišovou bol nezastavitelny.

Ostrá televízna debata vyvrcholila do šokujúceho momentu. Takto Erik Tomáš naložil Veronike Remišovej a Andrejovi Kiskovi.

Remišová zdôraznila, žeby súčasní lídri mali vyvodiť osobnú zodpovednosť a odstúpiť ak niečo mali s Mariánom Kočnerom. Tomáš sa voči tomu vyhradil a povedal, že by mali odstúpiť predovšetkým ľudia ako Richard Sulík či Igor Matovič, ktorí priznali stretnutie s kontroverzným podnikateľom.

 

Erik Tomáš naložil Veronike Remišovej a Andrejovi Kiskovi

Tomáša predovšetkým rozzúrilo správanie ne zaradenej poslankyne Remišovej, ktorá je v súčasnosti jednou s lide riek strany Za Ľudí. Tomáš by však najradšej v jednej z diskusnej relácii diskutoval s Andrejom Kiskom

Vidíte, prečo tu už niekedy nepríde pán Kiska, aby vysvetľoval svoje podvody? Prečo posiela za seba stále pani Remišovú?“ Spýtal sa Tomáš moderátora. Potom však pokračoval a skritizoval Andreja Kisku v kontexte pozemkovej kauzy vo Veľkom Slavkove.
Vyjadril sa bez servítky súčasný poslanec Smeru-SD.

 


Zdroj: m.topky,sk/cl/10/1837467/Ostra-televizna-diskusia–Moderator-mal-co-robit–Remisova-v-prestrelke-s-Tomasom-kvoli-Kiskovi
Erik Tomáš naložil Veronike Remišovej a Andrejovi Kiskovi

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články