streda, 1 decembra, 2021

ESET podal žalobu na Štefana Harabina. Sudca odoslal tvrdý odkaz ESETU, po ktorom ho firma bude ešte viac nenávidieť

Posledné články

ESET podal žalobu na Štefana Harabina. Sudca odoslal tvrdý odkaz ESETU, po ktorom ho firma bude ešte viac nenávidieť

Neúspešný kandidát za prezident Štefan Harabin na Slobodnom vysielací priznal, že poslanec Ľuboš Blaha je len druhy v poradí. Prvú žalobu podal ESET práve na Štefana Harabina, ktorý si rozhodne servitku pred ústa nikdy nedal. Tak, ako Blaha tak aj Štefan Harabin dlhodobo a otvorene hovoria o spoločnosti ESET. Blaha poukazoval na politické spájanie ESETU s vybranými politikmi. Potom prišla výzva od ESETU, ktorú poslanec ignoroval a pokračoval ďalej. Dnes ma na krku žalobu zo strany ESET. Sudca Štefan Harabin sa na Slobodnom vysielací poriadne o tomto prípade rozhovoril.

https://www.youtube.com/watch?v=yJkbavMYnO0

Poslanec Ľuboš Blaha sa dlhodobo zaoberá firmou ESET. Podľa Blahu za Kiskom, Čaputovou a Progresívnym Slovenskom stojí práve tato firma.

Išlo tak o exkluzívnu informáciu, o ktorej nevedel nikto. Harabin sa osobne teší na pojednávanie s ESETOM. Podľa Harabina bude ESET vedieť, čo je verím v Boha v práve. Harabin sa na pojednávanie teší až tak, že si na slobodnom vysielací spravil prakticky pozvánku na svoju vlastnú žalobu.

https://www.youtube.com/watch?v=Jxh5qPE7-3Y

„V druhej časti seriálu o ESET-e približujem, koľko peňazí investovali vlastníci tejto firmy do slovenských politikov a médií„ uviedol Blaha pod videom

ESET podal žalobu na Štefana Harabina. Sudca nasledne odoslal tvrdy odkaz ESETU

„Pán moderátor možno teraz niečo poviem, čo ste doteraz nevedeli. Pán Blaha je iba druhy v poradí. Lebo jednu žalobu a prvú dal ESET už namna. A už sa teším na tuto žalobu. Už sa teším na spor, ktorí sme mali jeden na Facebooku. Išlo o jedno vyjadrenie na adresu ESET za krotím si stojím a ESET podal žalobu. Už vás na toto prvé pojednávanie touto cestou pozývam. Vás aj všetkých poslucháčov. Teším sa na ESET.

ESET bude vedieť, čo je verím v Boha v práve“

ESET podal žalobu na Štefana Harabina. Sudca nasledne odoslal tvrdy odkaz ESETU

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=YKYXwFCZ8P0&feature=youtu.be&t=3612

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články