streda, 1 decembra, 2021

ESET podáva žalobu na Blahu. Takýto tvrdý odkaz od Blahu však ESET nečakal!

Posledné články

ESET podáva žalobu na Blahu. Tvrdý odkaz od Blahu však ESET nečakal

Ľuboš Blaha patrí medzi známe tváre v parlamente aj mimo neho. Blaha sa preslávil predovšetkým statusmi, ktoré kritizujú súčasný liberálny trend, ktorý postupne ovláda politickú scénu. Najprv vyhrala prezidentské voľby Zuzana Čaputová. Druhý úspech liberáli získali v Európskych voľbách. Tam porazili jasne SMER-SD. Ako sa hovorí do tretice všetko dobré a liberáli cítia, že tentokrát môžu zvíťaziť aj v parlamentných voľbách.

Pevne narušiť a skritizovať im to chce Ľuboš Blaha, ktorý sa otvorene hlási k sociálnej politike. Blaha nekritizuje len politikov, ale taktiež známu úspešnú firmu ESET. Do tej si Blaha v statusoch viac krát „Kopol“. Dnes poslanec Blaha čelí žalobe od ESETU za jeho kritické vyjadrenie na známu firmu. Firma ESET ešte začiatkom mája informovala poslanca Blahu a poslala mu pred žalobnú výzvu. Predžalobná výzva mala Blahu utíšiť.

To sa však nestalo a Blaha kritizoval ESET aj naďalej. Blaha na svojom facebookovom profile napríklad ESET kritizoval a jej majiteľov označoval za oligarchov, ktorý „Vlastnia média a platia viacerých politikov“. Podľa Blahu sa ho ESET snaží umlčať.
„Eset sa ma pokúša umlčať, toto je ich predstava o slobode a demokracii, oznamuje na sociálnej sieti Facebook Blaha.
Blaha sa však nevzdáva. A v kritike bude pokračovať aj naďalej. Tvrdý odkaz Blaha predviedol hneď, ako sa dozvedel, že celej žalobe od ESETU.

https://www.youtube.com/watch?v=Jxh5qPE7-3Y

ESET podáva žalobu na Blahu. Tvrdý odkaz od Blahu však ESET nečakal

ESET podáva žalubu na Blahu. Tvrdý odkaz od Blahu však ESET nečakal

ŽEBY BOL ESET AŽ TAKÝ HLÚPY?

Ale vážne – ja som žiadnu žalobu od ESET-u nedostal. Možno ma čaká v kancelárii, uvidím zajtra, ale ako som napísal aj redaktorke SME, úprimne, nepredpokladám, že by boli vlastníci ESET-u takí hlúpi, aby útočili na slobodu slova ako nejakí vyšinutí fašisti.
Ale ak áno, nebude to prvýkrát, čo liberálni milionári podľahli svojej arogancii a snažili sa eliminovať ľavicových kritikov.

CHCÚ OLIGARCHOVIA ZNIČIŤ DEMOKRACIU?

Budem sa samozrejme brániť a ešte hlasnejšie poukazovať na to, ako ESET, resp. jeho vlastníci, zneužívajú svoju ekonomickú moc na podporu liberálnych politikov a médií.

Nemôžeme dovoliť oligarchom, aby zlikvidovali demokraciu. Ubezpečujem ich, že tento súboj sa im páčiť nebude.
A BUDETE ŽALOVAŤ AJ SME, AKTUALITY A PLUS 7 DNÍ, TRDIELKA?

Len pripomeniem základné fakty o ESET-e a jeho vlastníkoch, ktoré sa dajú nájsť v médiách hlavného prúdu:

1. ESET je podľa ruského ministerstva zahraničných vecí napojený na americké tajné služby. Písalo o tom SME.

2. Vlastníci ESET-u spolufinancujú protivládny liberálny Denník N, ktorý otvorene podporuje politikov Progresívneho Slovenska. Písalo sa o tom vo všetkých médiách, naposledy o tom otvorene hovoril Michal Kovačič v rozhovore s jedným z vlastníkov ESET-u.

3. Vlastníci ESET-u spolufinancujú stranu Progresívne Slovensko a kampane viacerých liberálnych politikov, vrátane Čaputovej, Valla či Mistríka. Písal o tom napríklad Dag Daniš na Aktualitách.Sk.

4. Vlastníci ESET-u financujú nadáciu, prostredníctvom ktorej posúvajú peniaze liberálnym mimovládkam (napríklad Mesežnikovovo IVO, neoliberálne INESS či Transparency International s Beblavého manželkou v správnej rade) a školám (napríklad Gymnázium C.S. Lewisa, odkiaľ pochádza študent, čo chcel strieľať svojich oponentov). Nadácia ESET toto všetko uvádza na svojej stránke.

5. Vlastníci ESET-u veľmi čudným spôsobom ovládli hotel Carlton – obviňovali ich zo spolčovania s konkurznou mafiou. Písali o tom v Plus 7

https://www.youtube.com/watch?v=yJkbavMYnO0

celý status poslanca Blahu pod článkom

ESET podáva žalobu na Blahu. Tvrdý odkaz od Blahu však ESET nečakal

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články