pondelok, 24 januára, 2022

Eugen Korda (JEŇO) Na pranieri s Mariánom Kočnerom

Posledné články

Eugen Korda (JEŇO) Na pranieri s Mariánom Kočnerom
Eugen Korda (JEŇO) Na pranieri s Mariánom Kočnerom

Eugen Korda Na pranieri s Mariánom Kočnerom. Pán Kočner v novom videu poukázal na nedostatky novinára Eugena Kordu. Ako je Pán Korda neodborný novinár, nevhodný pre svoju profesiu že si dopraje alkohol a na jeho nevhodné obliekanie a správanie.

Elita Slovenského spravodajstva pod označením „JEŇO“. Dám a Páni, fenomenálny a ničím nenahraditeľný Eugen Korda.

 

Včera Pán Kočner uverejnil očakávane video, veľmi odborným spôsobom opísal pracú novinára Trendu Eugena Kordu. Eugen Korda je už dlhšie známy ako neodborný novinár, ktorý si rad vypije ale taktiež aj otec a manžel, ktorý sa k svojím blízkym nesprával ako by sa patrilo.

 

Eugen Korda Na pranieri s Mariánom Kočnerom

Ako teda opísal Pán Kočner Eugena Kordu na Facebooku?
V príspevku na Facebooku redakcia Na pranieri uverejnila aj text nad videom:

eugen korda na pranieri s mariánom kočnerom - facebook na pranieri
Eugen Korda Na pranieri s Mariánom Kočnerom – Facebook Na pranieri

 

Hneď pri prvom pohľade si všimnete že redakcia Na pranieri už má vlastné štúdio a Pán Kočner je vkusne oblečený.
Hneď v úvode Pán Kočner hovorí o tom že Korda má medzi priateľmi označenie „JEŇO“

Kočner: 

„Eugen Korda je veľmi slabý a nevzdelaný novinár, kým chodil s kamerou televízie Nova vždy zaňho vypovedali pohyblivé obrázky alebo jeho respondenti. Záverečný standup približne vždy na 5 sekúnd na desiatky krát nejako vykoktal“

O profesionalite Eugena Korda svedčí aj toto video:

 

Potom Korda chodil po parlamente s kamerou TV Sme a podľa Kočnera opäť zaňho rozprávali pohyblivé obrázky. Korda sa preslávil aj tým že vynadal poslancom do chrapúňov.

Kočner:

„Ale inak Kordova tvorba nijako nevylučovala z jeho obmedzených intelektuálnych možností.“

Ako Pán Kočner ďalej uvádza Korda podľahol „demagógii Ivana Matoviča“. Spolu z ďalšími skrachovanými politikmi sa Korda zapísal na kandidátnu listinu OĽaNO. No ani to neskončilo najlepšie.
Matovič si všimol že Zajac a Korda nie sú najlepší kandidáti pre jeho stranu. Matovič použil jeho už teraz známy politický manéver a to detektor lži. Sami viete ako to teda dopadlo.

Pojmy ako politik a novinár Korda sa stali minulosťou. No len do chvíle kým mu Kordovi ponúkol prácu v Týždni Pán Hríb. A to vraj preto že bol Korda na zapínanie vypínanie kamery ideálny kandidát.

 

Neúcta voči Kordovi?

Pan Kočner ďalej uviedol že Pán Hríb umožnil uverejňovať Kordovi články na stránke Týždňa. V ktorých sa prejavila Kordova nevzdelanosť.
Ale neúcta Hríba voči Kordovi sa prejavuje najme v tedy keď šéfredaktor nepustí Kordu k slovu. Ak sa tak predsa stane, Hríb ho „zahriakne“ ako uvádza pán Kočner kvôli jeho hlúpej slovnej produkcii.

 

Neúcta Kordu voči ženám, alebo nevhodné sexuálne návrhy?

Pán Kočner poukazuje najme na Kordove sexuálne návrhy ženám o ktorých sa vraj písalo veľa v poslednej dobre. Eugen Korda sa za svoje neslušné správanie kolegyniam ospravedlnil.

 

Eugen Korda sa ospravedlnil všetkým ženám pre jeho zlé správanie k ženám 
Eugen Korda sa ospravedlnil všetkým ženám pre jeho zlé správanie k ženám

Ako Pán Kočner uvádza:

Traduje sa jedna príhoda z 90. rokov, dvoch nemenovaných kolegov pod označením Dáša a Karol. Karol sa Eugenovi pochváli že dostal Dášu do postele a k tomu pridal nejaké „pikantnosti“. Eugen Korda motivovaný touto informáciou robil Dáši neslušné návrhy.

Neskôr to Korda prehnal a na deň ústav v parlamente povedal Dáši:

„Počúvaj,, veď ale keď si dala Karolovi môžeš dať aj mne“

 

Kordova ďalšia Láska?

Jedná sa zrejme o najväčšiu lásku v jeho živote a to alkohol. Povedzte sami koľko mohol mať Korda vypité vo videu nižšie (časť videa z portálu Na pranieri).

 

Chodia novinári oblečený ako bezdomovci?

Chodí Eugen Korda oblečený ako bezdomovec?

Kočner:

„Novinári na Slovensku chodia často oblečený ako bezdomovci. Na oficiálne akcie, na stretnutia s politikmi, na úrad vlády k prezidentovi je to katastrofa.“

Pán Kočner spomína že kedysi na takéto akcie museli novinári chodiť v obleku. Ale dnes vydavatelia asi slabo platia. Preto sa portál Na pranieri rozhodol aby aspoň Eugen Korda vyzeral ako novinár a daroval mu darčekový šek.

eugen korda na pranieri s mariánom kočnerom - darcekový sek
Eugen Korda Na pranieri s Mariánom Kočnerom – darčekový šek na oblek

 

Celé video si môžete pozrieť tu:

https://www.youtube.com/watch?v=RzCJ3jwDiKQ

 

Podľa uvedených informácií vo videu portálu Na pranieri môžeme skonštatovať že Eugen Korda nieje kvalitným novinárom s predpokladmi pre túto profesiu. Ako je vidieť aj nami uvedenom videu Pán Korda nevie nastaviť ani kameru. To ale nieje všetko čo svedčí po tomto novinárovi.

Taktiež aj my sme pred nejakým časom upozorňovali že novinári chodia nevkusne oblečený a často aj podgurážený alkoholom. A čom svedčí aj toto video v ktorom Kemka a Korda pili alkohol v parlamente v predsedom strany Andrejom Dankom.

Veľmi ma prekvapilo ako si sadli na schody v parlamente. Veď človek ktorý ma v sebe zopár pohárikov nemá voči niečomu takému zábrany.

 

Aký je Eugen Korda v skúkromí?

Vyššie uvedené informácie svedčia o jeho zručnostiach a profesnom živote no ak sa to dá nazvať profesiou.
Ale aký je v skutočnosti Eugen Korda? Pozrime sa na Eugena Korda trocha bližšie, aký je teda v skúromý?

Osobnostné črty pána novinára pekne vykresľuje udalosť v jeho živote, kedy vyhodil vlastného syna na ulicu.
V tedy mal jeho syn 18 rokov. Zažili si fyzické a psychické týranie no nechýbalo ani zastrašovanie. Od vlastného otca Eugena Kordu pána novinára.

 

To všetko sa dialo kvôli tomu že jeho syn je gay. Čo je samozrejme v poriadku. No nebolo to v poriadku pre Kordu a tak vyhlásil voju LGBT komunite. Pán novinár sa neskôr preslávil aj útokmi voči tejto komunite a nahrával kontroverzné videá ako : „Homosexuáli sú niekedy horší ako vrahovia,“ kde účinkoval poslanec a kňaz Kuffa. Kde kňaz Kuffa označil gayov za „masových vrahov či genocídu národa“

Korda tejto téme venoval aj články na stránke Týždeň. Stačí si pozrieť najčítanejšie články z roku 2016 a to konkrétne článok: “Homosexualita – program daný pri narodení, choroba alebo voľba?”

 

 

Je Eugen Korda vhodný novinár? – Eugen Korda Na pranieri s Mariánom Kočnerom

Potom všetko čo Pán Kočner spomenul a taktiež informácií, ktoré sme získali o jeho synovi. Je dobré si položiť otázku či je Eugen Korda skutočné vhodným novinárom?

Je vhodné poukázať na to že je zdiskreditovaný novinár, dopraje si alkohol, týra vlastného syna a nevie narábať s kamerou. Čo by ako novinár mal vedieť. Má mať takéto vlastnosti novinár na Slovensku?

 

Zdroj: http://milankblog.blogspot.com/2016/12/preco-tyzdnu-vadia-lgbt-aktivisti-alebo.html

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články