piatok, 21 januára, 2022

Kisku čakalo „prekvapenie“! „Visí na gumičke od trenírok HAŠČAKA a jeho PENTY s plnou podporou pofidérnej ESETU a mediálnou podporou DENNÍKA N“

Posledné články

EX-SISKÁR vybuchol! „Visí na gumičke od trenírok HAŠČAKA a jeho PENTY s plnou podporou pofidérnej ESETU a mediálnou podporou DENNÍKA N“

Zdroj: SME – Jozef Jakubčo

Bývalý SIS-kár Pavol Forisch podal trestné oznámenke na ex-prezidenta a lídra strany Za Ľudí Andreja Kisku.

Celé vyjadrenie Pavla Forischa

“Trestné oznámenie na daňového podvodníka, zlodeja pozemkov, zneužívateľa vládneho lietadla, údajného pašeráka zbrani, fašistu a priateľa fašistu Porošenka, vykradača čerpačiek v USA, a sorošoida KISKU ktorý visí na gumičke od trenírok HASCAKA a jeho PENTY s plnou podporou pofidérnej ESETU a mediálnou podporou DENNÍKA N.

Tento potkan má tiež rovnako ako NICHOLSONKA označil za vydierača keď bránil verejne vo večerných správach na markíze HASCAKOV MECOM pred konkurzom ktorý sa snažím na neho vyhlásiť” vyjadril sa Forisch.

Zdroj: Prinašame nadej OZ/Pavol Forisch

Zdroj: Prinašame nadej OZ/Pavol Forisch

Zdroj: Prinašame nadej OZ/Pavol Forisch

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články