streda, 1 decembra, 2021

Spadne vám sánka! Exkluzívne domy Slovenských politikov

Posledné články

Spadne vám sánka! Exkluzívne domy Slovenských politikov

Slovenskí politici s určitosťou neživoria. Príkladom sú aj luxusné domy, ktoré sa niekedy viac podobajú na moderné kaštiele. Slovenským politikom kľudne môžu závidieť aj svetové celebrity.

Nedobytná pevnosť ex-politika Počiatka

Jeden z najbohatších politických mien je už ex politik a bývalý minister financií Ján Počiatek, ktorý sa preslávil svojou vilou v lukratívnej časti Bratislavy pod Slavínom. Jeho exkluzívna vila sa vyšplahala na neuveriteľných 1, 5 milióna eur. 12 spálni, sauna, bazén či kinosála je len ukážkou luxusné h života Počiatkovcov.

Ex-minister Kaliňák si potrpí na čerstvý vzduch
Bývalí Minister žije v pokojnej časti Starého Mest v blízkosti Horského parku. Cena exkluzívneho bytu s krásnou lokalitou sa pohybuje na približne 500 tisíc eur. Kaliňák tak isto vlastní 3 izbový byť na Martinengovej ulici, kde je v tesnom susedstve s ex kolegom Počiatkom.

Sulíkov byt za pol milióna eur
Aj líder SAS si potrpí na luxuse. Bratislavská Kolibaje považovaná za najlukratívnejšiu časť v Bratislave. Práve Slnečný svah Malých Karpát sľubuje dokonalý výhľad na Bratislavu. Ceny bytov sa pohybujú v rozmedzí 436 až 665 tisíc eur.

 

Pellegriniho luxus nad Dunajom
Súčasný premiér sa môže pochváliť apartmánom v hodnote približne 560 tisíc eur.

Igor Matovič
Aj Igor Matovič sa môže pochváliť krásnym domom. Zo starého domu si Matovič prerobil dvojposchodový dom s bazénom. Stavba vyšla približne na 280 tisíc eur. Matovič sa Novému Času pochválil, že dom Stavia bez akéhokoľvek úveru.

Druckerov luxus za veľkou mlákou
Bývalý minister sa môže pochváliť exkluzívnou investíciou v americkom meste Sarasota. Nehnuteľosť oficiálne kúpil jeho manželka Lucia. „Moji priatelia tam majú nehnuteľnosť, presviedčali ma, aby som tam investoval, teraz som sa rozhodol, že to urobím, prezradil denníku Plus JEDEN DEŇ minister.

Aj bývalý Minister kultúry Milan Kňažko sa môže pochváliť luxusom. Odhadovaná cena jeho vily je 1,4 milióna eur. Luxusná vila pod Slavínom ma rozlohu 424 štvorcových metrov.

Dankova vila za 500 tisíc

Aj súčasný predseda NRSR sa môže pochvaliť luxusnou vilou v Bratislave. Vila obsahuje napríklad podlahové kúrenie, hlinikové okná, osobný výťah, bazén či vinnú pivnicu.

Slotová Vila v Chorvátsku

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/497904/sef-parlamentu-andrej-danko-pravda-o-financovani-jeho-luxusnej-vily-za-500-000/, https://www.cas.sk/clanok/214031/sef-sas-richard-sulik-novy-byt-v-bratislave-za-pol-miliona-eur/, https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/luxus-ministra-druckera-jeho-sidla-oceanom-vam-padne-sanka, https://www.topky.sk/cl/100535/1341320/Luxusne-domy-a-exkluzivne-adresy–Takto-si-ziju-nasi-ministri-, https://plus7dni.pluska.sk/gal/domov/luxus-dunajom-novy-premier-peter-pellegrini-kupil-apartman-statisice-eur-financnikov-j-t/18,https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/luxus-ministra-druckera-jeho-sidla-oceanom-vam-padne-sanka,https://www.pluska.sk/spravy/z-domova/do-palaca-z-vil-aj-z-panelaka-pozreli-sme-ako-ziju-kandidati-prezidenta.html?forward=sk_mobil_clanok.jsp, https://www.cas.sk/clanok/497904/sef-parlamentu-andrej-danko-pravda-o-financovani-jeho-luxusnej-vily-za-500-000/

https://blog.picuscapital.sk/spadne-vam-sanka-exkluzivne-domy-slovenskych-politikov/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články