nedeľa, 28 novembra, 2021

FACKA, ktorú Matovič nerozdýcha! „Na každú sviňu sa voda varí. A tá vaša voda už buble…“

Posledné články

FACKA, ktorú Matovič nerozdýcha! „Na každú sviňu sa voda varí. A tá vaša voda už buble…“

Zdroj: reprofoto/tv markiza

Opozičný poslanec Ľuboš Blaha okomentoval prvé antigenové testovanie na dobrovoľnej báze bez certifikátov.

„Dnes sa prvýkrát konalo antigénové testovanie na dobrovoľnej báze – v stovkách obcí. A viete, aká je účasť? Tretinová. To je pre Matoviča taká facka, akú už dlho nedostal.

1. Jasne sa ukázalo, že pokiaľ Matovič nedovydiera ľudí, tak tí na tie jeho halucinácie o atómovej bombe jednoducho kašľú.

2. Ľudia dobre vedia, že tie jeho rýchlotestíky sú nanič. Sú to vyhodené peniaze. Bez efektu. Keby ste si hodili mincou, je väčšia šanca, že zistíte, či máte Covid.

 

3. Dnešok priniesol jasný dôkaz, že nebyť Matovičovho vydierania, ani na prvom testovaní by nedošli milióny Slovákov. Boli tam len z donútenia – boli obeťami štátneho teroru.

4. To len potvrdzuje, že som mal pravdu, keď som dal na Matoviča trestné oznámenie z trestného činu nátlaku – verím, že to vyšetrovateľ zohľadní. Matovič sa vyhrážal ľuďom a pevne verím, že za to pôjde sedieť.

 

5. A viete, aká je reakcia Matoviča na jeho dnešné fiasko? Vianočné testovanie bude kvôli tomu – povinné! Jeho ľud ho sklamal, nie je zodpovedný a preto bude musieť pred Vianocami pristúpiť zase k vydieraniu a príkazom. Zhruba toto z neho dnes vyšlo. Cár Igor Hrozný ide zase rozpútať teror.

6. Zase vás bude vydierať, že vás nepustí bez modrého papierika ani vyvenčiť psa. Že nebudete môcť ísť do práce. Že prídete o príjem. Že vás nepustí ani na poštu pre penzie. Možno ani k lekárovi.

7. Však on tým „múdrosráčom“ slovenským ukáže. Len sa mu vysmievajú za angličtinu, považujú ho za psychopata, pohŕdajú ním, vysmievajú sa mu za Tonyho, od rána do večera je terčom posmechu. A on sa mstí. Malý, zákerný a podlý zúfalec sa mstí celému národu.

8. Ak takéto šikanózne rozhodnutie naozaj príjme, verím, že ľudia pôjdu zase do ulíc. A my sa určite obrátime na Ústavný súd, aby prijal predbežné rozhodnutie a tento štátny teror zakázal.

 

9. Tentoraz to Matovič nebude mať také ľahké – dnes už všetci vedia, že jeho testovanie medicínsky ani ekonomicky nič neprináša, len útrapy a chaos.

 

10. Matovič už dávno nebojuje proti Covidu. On bojuje proti Slovákom. Zase sa vyhráža, zase vydiera, zasa sa ide mstiť. Pán premiér, len aby ste nezabudli na staré známe porekadlo – na každú sviňu sa voda varí. A tá vaša voda už buble“ vyjadril sa opozičný poslanec

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. Pán Blaha, možno by bolo na čase, ak už nie je aj neskoro- /tak ako to urobil aj „národný hrdina“ vtedajšej opozície- cez účty v banke , dôkazovo zabezpečiť prehľad o pokútne získaných obrovských odnosoch finančných prostriedkov…..ako sa postupne, presúvajú na Matovičove nelegálne kontá mimo bankový dosah na Slovensku. Lebo po totálnom zlyhaní tohto psychopata tento naisto „zdrhne“ z dosahu našich policajných orgánov..

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články