utorok, 18 januára, 2022

FACKA pre Kollára! „Viackrát sa mohlo, stať, že si takto dopisoval s vyslovene malým dievčaťom, ktoré si napríklad na internet“

Posledné články

FACKA pre Kollára! „Viackrát sa mohlo, stať, že si takto dopisoval s vyslovene malým dievčaťom, ktoré si napríklad na internet“

„USLINTANÝ UJO BORIS V KRÍČKOCH

Ešte jednu poznámku by som si predsa len dovolil k tej oplzlej komunikácii, ktorá unikla na internet.

Foto N – Tomáš Benedikovič

Aby bolo jasné, áno, je síce verejne najzaujímavejšia, kvôli svojmu explicitnému obsahu a kvôli tomu, s kým to je, ale morálne je oveľa horšie to oplzlé dopisovanie si s maloletou chovankyňou Čistého dňa. Ako sám povedal, on nekontroluje, s kým si píše.

Pokojne sa môže, alebo viackrát mohlo, stať, že si takto dopisoval s vyslovene malým dievčaťom, ktoré si napríklad na internet dalo nejakú dospelejšiu fotku (či chlapcom?). Verejne činná osoba!!!

Zdroj: istockphoto.com, ilustračné foto

V iných krajinách by toto znamenalo okamžitý koniec, a doživotný, vo verejnom živote. Tu sa, naopak, po jeho chrbte späť k vplyvu driape supermoralizátor Daniel Lipšic a ďalší.

A iste, internet tomu dáva trochu inú príchuť, navyše vďaka jeho peniazom má trochu iné možnosti, ale v zásade je to niečo podobné, ako keď kedysi (a predpokladám, že sa to stáva aj dnes) dobehli na sídlisku domov dievčatá s tým že tam na lavičke alebo za kríčkami je nejaký ujo a vedie oplzlé reči.

Akurát dnes by to bolo, že je to ujo Boris, čo je okrem iného šéfom zákonodárneho zboru“ vyjadril sa bývalý minister školstva Juraj Draxler

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články