pondelok, 6 decembra, 2021

FACKA pre liberálov! Prečo to média taja?! „Všetci kopú do Kollára, ale čo tí ďalší?“

Posledné články

FACKA pre liberálov! Prečo to média taja?! „Všetci kopú do Kollára, ale čo tí ďalší?“

Opozičný poslanec Blaha poukázal na vzdelanie Matoviča, Sulíka, Čaputovej či novinárky Tódovej.

Vyjadrenie Ľuboša Blahu

A nebolo by riešením, keby Boris Kollár namiesto titulu Mgr. používal titul Mfn? Školiteľom mu bol predsa docent Piťo a oponentom profesor Žaluď… Len sa pýtam

Zdroj: SME/Marko Erd

Ale vážne: všimnite si to ticho o ostatných ústavných činiteľoch. Všetci kopú do Kollára, ale čo tí ďalší?

Jedna podvádzala pri advokátskych skúškach, žiadnu diplomovku nemá a jej slávne publikácie, čo písala pre Nadáciu otvorenej spoločnosti, sú v skutočnosti len detinské brožúrky na úrovni základnej školy.

Druhému písala diplomovku kamarátka, ktorú zobral na dovolenku do Chorvátska a jeho práca sa nápadne podobá na štúdiu ekonómov Karaszovcov.

Tretia dnes riadi rezort informatiky, pričom napísala diplomovku o Popoluške a troch orieškoch, v ktorej navyše použila minimum knižných zdrojov.

Štvrtý predstiera, že je ekonóm, no v diplomovke v oblasti humanitných vied, v ktorej by mal študent použiť aspoň 40-50 kníh, on použil „až“ štyri.

A najviac tu o slušnosti vykrikuje Denník N, ktorého dvorná investigatívka Monika Tódová použila vo svojej diplomovke iba dve vedecké knihy (to bude asi rekord) a oponentku jej tragickej práce robila kamarátka z liberálnej mimovládky Zuzana Wienk, ktorá v tom čase ani nemala PhD.

Ja len, že Boris Kollár je len špičkou ľadovca – toto je ďaleko väčšie.

Toto je to slušné, múdre a čisté Slovensko 😉

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články