pondelok, 6 decembra, 2021

FACKA pre Matovičovcov! „Dve hrdličky dúfam, že skončíte s Paulinou v base…“

Posledné články

FACKA pre Matovičovcov! „Dve hrdličky dúfam, že skončíte s Paulinou v base…“

Známa Facebooková Blogerka Jana Porubská sa vyjadrila k aktuálnej situácii. Blogerka opäť svojským a drsným spôsobom okomentovala aktuálnu situáciu okolo investícií Matovičovcov.

Zdroj: Michal Hanko, Nový Čas

„Dve hrdličky a nezištná láska. Pred štrnástimi rokmi jej daroval celý svoj majetok a nikdy sa za štrnásť rokov nestaral o Pavlinkine peniaze!

A ešte nechápe, prečo to národ zaujíma On, čo 15 rokov štekal pred Bonaparte, čo pozoroval účty iných štátnikov… Premiér Slovenskej republiky sa pýta, prečo to zaujíma národ ???

On nie je len šialený psychopat, on je ešte aj idioooooot Tento akože premiér Vám zakazuje, čo prikázal a prikazuje, čo zakázal Kto je tu fašista??? Hlina ti povedal, poď, poď, poď … A ty ideš ide ti to výborne a tu platí, do roka a do dňa Dúfam, že skončíte s Paulinou v base a nie ako Martina s priateľom.

Neboj, nepokazíme to. Mýlia sa, keď vravia, že z neba spadneme, ústa si zapcháme a ruky zviažeme, mýlia sa!!!!! Oni fakt moc mýlia sa Slovensko rúška dole a hlavy hore!!!“ Vyjadrila sa Porubská na socialnej sieti Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

 1. Ľudia konečne otvorte oči ty co ste týchto dementov volili, ľudia ved on je len šašo sa šachova figúrka ale pre západ je len pešiak, vidíte tu rétoriku západu, zaplatia a dosadia toho nasprosteisieho dementa do funkcii aby ich mohli ovládať je im jedno koľko ich padne pokiaľ tam za neho dosadia druhého.
  p. Matovic ty koren cibule tebe by som nenechal ani len dom dvochodcov na starosti a nie to štát.

  Jaky si ty bol silný chlapec keď si bol v opozícii co ty všetko vieš na vládu a smer, čo ty by si dokázal ak ti dajú šancu.
  Ty zmrd zasraty odkiaľ ti priteka na konta….. To nie je tvoje ale ženy ty si ale za kok.t. Do druhých si sa navazal že majú účty predpísané na iných a ty chuj ideš tvrdiť národu že nevieš odkail tvoja Žena má zrazu toľko evrickov na účtoch a to je len malá kvapka o čom sa zatiaľ vie no príde na koreň neboj picus.
  Dúfam že vieš aspoň kto ti ženu TRT.KA KEĎ NEVIEŠ ODKIAĽ MÁ MILIÓNY.
  A čo tie tvoje slová keď ty sa dostaneš do vlády v ten moment pôjde Fico sedieť tak si chytrolin písal vravel sľuboval, šašo pocmarany si nič viac. Vtedy sam som sa zasmial na tebe od srdca.
  Nie ze nik z nich nepôjde sedieť naopak ešte aj ty co by mali sedieť sa pri tebe dostanú a dostali von idiot jeden rozmaznany si nič viac.
  Ja mam pocit ze čoskoro pôjdeš sedieť ty keď ti na to všetko prídu, dám ruku do ohňa že odkiaľ tej tvojej žene peniaze tecu z tade tiekli a na vraždu Kuciaka len aby ste sa dostali k vláde. No ako uy dáky pan polityk povedal v Nemecku
  SLOVENSKÁ REPUBLIKA MA AŽ TERAZ MAFIANSKU VLÁDU PLATENÚ ZÁPADOM NA ČELE PREMIÉR A CHVOST MU ROBÍ PREZIDENTKA.
  LENZE PRÍDE NA PSA MRÁZ TÝ ZMRD UZ TO JE TOHO VEĽA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články