Svet

Feministka a potratová aktivistka, ktorá falošne obvinila Trumpa zo znásilnenia, si myslí, že mužov je potrebné posielať do “preškoľovacích táborov”

Feministka a potratová aktivistka, ktorá falošne obvinila Trumpa zo znásilnenia, si myslí, že mužov je potrebné posielať do “preškoľovacích táborov”. Svet liberalizmu...

Napísal Daniel · 1 min read >
Feministka a potratová aktivistka, ktorá falošne obvinila Trumpa zo znásilnenia

Feministka a potratová aktivistka, ktorá falošne obvinila Trumpa zo znásilnenia, si myslí, že mužov je potrebné posielať do “preškoľovacích táborov”.
Svet liberalizmu si míli normálne chápanie sveta a zrejme všetko vidí cez ružové okuliare. Príkladom môže byť obhajovanie pedofílie denníkom SME, propaganda LGBTQ ale aj cenzúra na Facebooku. Sexizmus, rasizmus a xenofóbia sa stali pojmami, ktoré spoločnosť zrejme nechápe. Sú nám prezentované ako názory, definície a dokonca fakty, ktoré sú často prekrúcané. Podobne ako sa západ snaží zmeniť históriu.
E. Jean Carrol si zrejme míli pojem sexizmus ako správne feministka a aktivistka.

 

E. Jean Carroll uviedla pre denník Vox:

„svet je veľmi, veľmi, veľmi príjemné miesto bez mužov“

Táto žena pred pár mesiacmi krivo obvinila Donalda Trumpa so sexuálneho obťažovania. Pričom je presvedčená, že muži by mali byť odvedený na akési tajne miesto aby ich tam všetkých prevychovali. Táto feministka taktiež napísala knihi s názvom: „K čomu potrebujeme mužov? Skromný návrh“
Kniha opisuje cestu autorky po krajine, kde navštevuje mestá a pýta na načo potrebujeme mužov? Pýta sa samozrejme len žien, navštevuje mestá pomenované podľa žien, chodí do reštaurácií s ženskými názvami.
Proste čistý feminizmus.

Feministka a potratová aktivistka, ktorá falošne obvinila Trumpa zo znásilnenia

V magazíne Elle ma taktiež svoj vlastný stĺpček z názvom „Opýtajte sa E. Jean“. Kde opäť polemizuje nad tým či vôbec potrebujeme mužov a aký krásny by bol svet bez mužov. Samozrejme navrhuje aj odstránenie mužskej populácie a taktiež obviňuje mužov za všetky problémy na svete.
Ak je odsudzovanie osôb čiernej pleti označované za rasizmus. Tak čo je potom toto?

 
 

Vo svojej knihe opisuje päť postupov ako je možné sa zbaviť a prevychovať všetkých mužov na planéte. Podľa nej je potrebné vybudovať tajné miesto, kde by všetci muži boli odvlečený a prevychovaný počas pár rokoch života. Údajne presne ako to robili komunisti v táboroch. A to preto aby už muži neklamali, nevyvolávali vojny a dvíhali dosku na toalete.
Toto znie úplne ako liberálna a feministická balada štrnásťročného dievčatka. Ale samozrejme americké média jej dávaju veľký priestor.

Najme po tom čo krivo obvinili prezidenta Trumpa so sexuálneho obťažovania. Samozrejme, že súdy to nevyriešili správne. Lebo tak povedali liberálny novinári v USA.

 


Zdroj: vox,com/2019/7/10/20686699/what-do-we-need-men-for-e-jean-carroll-review-mr-right-right-now

Feministka a potratová aktivistka, ktorá falošne obvinila Trumpa zo znásilnenia

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

One Reply to “Feministka a potratová aktivistka, ktorá falošne obvinila Trumpa zo znásilnenia, si myslí, že mužov je potrebné posielať do “preškoľovacích táborov””

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.